slot malaysiacasino online malaysia
Dermatoimmünoloji ve Alerji Derneği 9. Güz Okulu

Dermatoimmünoloji ve Alerji Derneği 9. Güz Okulu

by
195 195 people viewed this event.

Değerli meslektaşlarım,

Dermatoimmünoloji ve Alerji Derneği olarak 9. Dermatoimmünoloji Güz Okulu’nu 15 – 18 Eylül 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Hotel’de yüz yüze gerçekleştireceğiz. Her yıl sizlere kapılarını açan bu okulda yine güncel, yeni ve tartışmalı konuların seçileceği yoğun bir bilimsel program hedefliyoruz.

İmmünoloji ve alerji tüm dünyada yoğun araştırmaların yapıldığı ve hızlı gelişmelerin yaşandığı bilim alanlarıdır. Dermatolojide de bu alanların kapsamı giderek ağırlık kazanmakta, meslektaşlarımızın ilgisi artmakta ve bu alanlarda eğitim ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu doğrultuda hazırlayacağımız okul programı temel immünoloji kursu ile başlayıp, hastalıkların oluşum mekanizmaları ve yeni tedavi yöntemlerinin tartışılacağı oturumlarla devam edecektir. Ayrıca ilgi çekici konularıyla uydu sempozyumları, çeşitli kurslar ve sözel bildiriler kongreye değişik renkler katacaktır.

Hepinizi bilimsel ve sosyal güzelliklerin bir arada olacağı okulumuza davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Eylül’de Dalaman’da buluşalım.

Saygılarımızla

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-15 / 09:00 to
2022-09-18 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends