10. Çocuk Dostları Kongresi 09 MartMar 2022 - 12 MartMar 2022 Europe/Istanbulİstanbul, Türkiye

Tıp

Çocuk Dostları Gönüllüleri,

Siz değerli meslektaşlarımızı bu yıl 9-12 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul’da yüz yüze düzenleyeceğimiz 10. Çocuk Dostları Kongresi’ ne davet etmekten mutluluk ve heyecan duymaktayız.

Son kongremiz tüm dünyayı etkileyen COVID 19 salgını nedeni ile online olarak gerçekleştirilmişti. Yaklaşık iki yıl aradan sonra yüz yüze gerçekleştireceğimiz kongremizde tekrar bir araya gelebilecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son iki yıllık bu sürede yaşanılan deneyimleri, bilgi birikimlerini, sağlık veya sosyal sorunları bağlantı ve teknik sorunlar olmadan yüz yüze karşılıklı olarak konuşmak istiyoruz.

Kültür, tarih ve doğal güzellikleri açısından Türkiye’nin ve dünyanın tartışmasız en güzel şehri olan İstanbul’da hem bilimsel açıdan başarılı ve verimli, hem de sosyal açıdan zengin bir kongreyi birlikte gerçekleştirebilmek amacıyla çıktığımız bu yolda kongremizi katılımlarınızla onurlandırmanız bizi mutlu edecektir.

Kongremizde, güncel konuların rehberler eşliğinde tartışıldığı bilimsel içeriği yüksek bir program akışı ve çocuk sağlığı ile ilgili kurslar yapılması planlanmıştır. Kongremizde ağırlıklı olarak çocuk sağlığı ve hastalıklarının temel konuları ve sorunları geniş bir yelpazede ele alınacak olup, ilerlediğimiz bu yolda sürekli yanımızda olan Pediatri Hemşirelerine yönelik olarak pediatri hemşirelik uygulamaları ve Aile Hekimlerine yönelik pediatri esasları da kongre programımızda yer alacaktır. Geleceğimiz çocuklarımız için “Hep Destek Tam Destek” felsefesini bizlerle paylaşacak olan tüm çocuk dostlarını ve sizleri bilimsel etkinlikte hep beraber olmaya davet ediyoruz. Bizlerle birlikte bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı esirgemegen herkese şimdiden teşekkürlerimizi bildirmek isteriz.

Saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Ali Bülbül
Çocuk Dostları Derneği Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org