12. Uluslararası Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi 09 AralıkAra 2021 - 12 AralıkAra 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli DAS gönüllüleri ve endüstri temsilcileri,
2019 yılının Aralık ayından itibaren dünyamızı kabusa çeviren, sosyal iletişimimizi olumsuz etkileyen yüzyılın salgınını geride bırakacağımıza olan inancımızla, sizleri 9-12 Aralık 2021 tarihinde Antalya’da yapacağımız DAS kongresine davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiklerimizi sorguladığımız, bildiğimizi sandığımız yanlışlarla mücadele verdiğimiz bu süreçte dezenfeksiyon ve sterilizasyon uygulamalarını doğru olarak yapmanın önemini bir kez daha deneyimledik.
Bilimsel programımızda birbirinden değerli katılımcılarımızla sterilizasyon ve dezenfeksiyon alanındaki temel prensipler ve yeniliklerin yanı sıra akreditasyon süreçlerini, SKS standartlarını, acil ve afet durumlarında DAS uygulamalarını da tartışacağız. Ayrıca sınır çizen, aramıza mesafeler koyan virüsü tanıdıkça, günlük yaşamımızda ve hastanelerdeki tutum ve davranışlarımızı sorgulayıp, maliyet etkin bir şekilde daha sağlıklı ve daha iyi DAS uygulamalarına ulaşmanın yollarını birlikte keşfedeceğiz.
Kongremizin yapılacağı tarihte pandemi ile mücadelede hangi noktada olacağımızı önceden tahmin etmek mümkün olmadığı için tüm koşulları göz önünde bulundurarak “çevrimiçi”, “yüz yüze” ya da “hibrid” şeklinde yapabilecek şekilde planlamaktayız.
Kongremize katılacak tüm meslektaşlarımıza, paydaşlarımıza, destek olan endüstri temsilcilerine teşekkür ve şükranlarımızı şimdiden sunar, “virüsün kayıt yaptırmayacağını” umduğumuz kongremize sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.
Prof Dr. Dilek Yeşim Metin
Kongre Başkan

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org