15.TUSYAD Kongresi 06 EkimEki 2021 - 09 EkimEki 2021 Europe/IstanbulNevşehir, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz gibi dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisi sebebiyle 15.TUSYAD Kongresi’ni 2021 yılına ertelemek durumunda kalmıştık. Kongremiz 6-9 Ekim 2021 tarihleri arasında Perissia Otel, Ürgüp-Kapadokya’da gerçekleştirilecektir.

Sizleri 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında Kapadokya’da düzenleyeceğimiz, Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneğinin (TUSYAD) 15. Kongresine davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. En önemli bilimsel etkinliğimiz olarak kabul ettiğimiz TUSYAD Kongreleri bilindiği gibi her iki yılda bir yapılmaktadır. Daha önce Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da yapılmasına alışkın olduğumuz kongremizi bu sefer Kapadokya’da yapmayı planladık. Bunun kongre geleneğimize bir yenilik ve bir cazibe katacağını umuyoruz.

İlki 1991 yılında gerçekleştirilen TUSYAD Kongreleri, hem üst düzey bilimsel içerikleri, konularında çok deneyimli uluslararası ve ulusal bilim insanlarının katkıları hem de sosyal ve kültürel aktiviteleriyle, yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. Kongrelerimiz mesleki ve bilimsel açıdan güncel gelişmelerin konuşulup, tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedeflemekte ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve yüksek katılımla oldukça ilgi çeken önemli bir platformdur. 2021 Kongremizde de katılım, ilgi ve toplantı bilimsel seviyesinin yüksek olmasını umuyor, hedefliyor ve tüm gayretimizi bu yönde gösteriyor olacağız. İlki 1991 yılında gerçekleştirilen TUSYAD Kongreleri, hem üst düzey bilimsel içerikleri, konularında çok deneyimli uluslararası ve ulusal bilim insanlarının katkıları hem de sosyal ve kültürel aktiviteleriyle, yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. Kongrelerimiz mesleki ve bilimsel açıdan güncel gelişmelerin konuşulup, tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedeflemekte ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve yüksek katılımla oldukça ilgi çeken önemli bir platformdur. 2021 Kongremizde de katılım, ilgi ve toplantı bilimsel seviyesinin yüksek olmasını umuyor, hedefliyor ve tüm gayretimizi bu yönde gösteriyor olacağız.

Kongremizde; spor yaralanmalarının tedavileri, artroskopik cerrahi ve özellikle de diz cerrahisinin tüm detayları, son yıllarda ilginin arttığı omuz, dirsek, kalça, ayak-ayak bileği, el bileği-el artroskopik cerrahisi ve kıkırdak yenileme teknolojileri ana konular olarak, daha kapsamlı şekilde yer alacaktır. Öğle aralarında kongremize katılan ilaç ve ortopedi endüstrisi tarafından güncel teknolojik gelişmelerin anlatıldığı workshop uygulamaları ve uydu sempozyumlar düzenlenecektir.

Ayrıca kongrede bir gün boyunca kadavrada canlı ameliyatlar düzenlenecektir.

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Ekim 2021’de Kapadokya'nın eşsiz atmosferinde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtir, hepinizi kongremize bekleriz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Sinan KARAOĞLU
Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Nevşehir, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org