17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı 10 AralıkAra 2021 - 11 AralıkAra 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,
Türk Onkoloji Grubu olarak ‘’Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı’nın 17.sini 10-11 Aralık 2021 tarihleri arasında sanal ortamda çevirimiçi olarak düzenleyeceğiz. Hepinizin bildiği üzere sağlık çalışanları olarak bir yılı aşkın bir süredir Pandemi ile topyekün mücadele ediyoruz. Bu süre içinde birçok meslektaşımızı SarsCov-2 enfeksiyonu nedeniyle kaybettik, hepsini rahmetle anıyoruz. Bu yıl toplantımızı canlı olarak gerçekleştirmeyi çok istemiş olmamıza rağmen, ne yazık ki salgının son durumu nedeni ile bu hedefimizi gerçekleştiremedik. Ancak çevirim içi şartlarda da olsa kanserle savaşta değişik disiplinlerin bir araya gelerek ortak akıl ve güçlü projeler üretmesini hedefliyoruz. Düzenleme kurulu olarak çalıştayımızda konuların genç araştırmacıların yüksek katılımı ile proje ağırlıklı olmasını amaçladık. Daha önceki yıllarda düzenlenmiş olan çalıştaylarımızda sunularak onay almış projelerin son durumunun değerlendirilmesi ve genç araştırmacıların sahada karşılaştıkları problemlerin paylaşılarak, çözüm önerilerinin tartışılmasını amaçlamaktayız. Aynı zamanda çalıştayımızda kanser tanı ve tedavilerinde güncel durumun değerlendirilmesi, planlanan yeni çalışmaların ayrıntılarıyla tartışılması hedeflenmiştir.
Düzenleme kurulu tarafından tıpkı 2020 TOG Çalıştayı’ nda olduğu gibi seçilmiş çalışmalara uzman eleştirmen ve istatistik desteği verilmesi planlanmaktadır. Ayrıca temel bilimlerde yürüyen veya tamamlanmış çalışmalar konusunda bilgilendirme yapmak ve olası iş birliği açısından üniversite araştırma laboratuvarlarından toplanan verilerin sizlerle paylaşılması amaçlanmaktadır.
Multidisipliner yaklaşımla verimli ve keyifli geçeceğine inandığımız 17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı’na katılımınız toplantımızı zenginleştirecektir.
10-11 Aralık 2021’de buluşmak dileği ile.
Prof. Dr. Serdar Turhal TOG Başkanı
Prof. Dr. İlknur Bilkay GÖRKEN Çalıştay Eş Başkanı Prof. Dr. Arzu YAREN Çalıştay Eş Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org