17. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumu 28 KasımKas 2021 - 29 KasımKas 2021 Europe/Istanbul

Dilbilim

Değerli Meslektaşlarım,

17. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumunu 28-29 Kasım 2021 tarihlerinde sanal olarak gerçekleştireceğiz. Covid-19 Pandemisinin tüm dünyada ve ülkemizde hala devam eden etkileri sebebiyle sempozyumumuzu da tıpkı bir önceki kongremiz gibi sanal olarak yapmaya karar verdik. Derneğimizin en büyük bilimsel aktivitelerinden biri olan bu toplantıya sizleri Türk Ortodonti Derneği Yönetim Kurulu ve Organizasyon Komitesi adına davet etmekten onur duyuyorum.

Sempozyumumuzun programını hazırlarken hem güncel uygulamalarımızda yararlanacağımız konuları işlemeye, hem de dünyadaki son bilimsel gelişmelerini sizlere aktarmaya özen gösterdik. Konularında uzman konuşmacılarımızın yanı sıra, yurt dışından bağlanarak bizlere katılacak çok değerli konuşmacılarımız da sempozyumumuza katkıda bulunacak. Daha önceki toplantılarımızda olduğu gibi, bu yıl da sizlerin yaptığı bilimsel çalışmaların bildiri ve poster sunumları ile sempozyumumuz daha da zenginleşecek.

Sempozyum temamızı “Biyomekanik fark yaratır!” olarak belirledik. Ortodontik tanı ve tedavi yöntemlerinde pek çok yenilik karşımıza çıksa da, aslolanın biyomekanik bilmek olduğu inancından yola çıkarak biyomekanik konusunda bildiklerimizi tekrar gözden geçireceğiz. Ayrıca ortognatik cerrahi ile ilgili pek çok bilgimizi de tazeleyeceğiz.

Derneğimizin en renkli ve eğitim değeri en yüksek etkinliklerinden biri olan sempozyumumuzun sanal da olsa bu atmosferini, gelin birlikte soluyalım!

Uluslararası sempozyumumuza katılacak olan tüm meslektaşlarımıza, davetli konuşmacılarımıza, sponsor firmalarımıza ve sempozyum organizasyon firmamıza Türk Ortodonti Derneği Yönetim Kurulu olarak en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Sempozyumuzda görüşmek dileğiyle,

Saygılarımla,

Prof. Dr. Müge AKSU
Türk Ortodonti Derneği Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org