18. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım E-Kongresi 06 AralıkAra 2021 - 09 AralıkAra 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,
Türk Yoğun Bakım Uzmanları Derneği olarak 6-9 Aralık 2021 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 18. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım E-Kongresi ve 10. Avrasya Yoğun Bakım E-Toplantısı'na sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Aralık 2019’dan itibaren karşı karşıya kaldığımız COVID-19 pandemisi günlük sosyal yaşam şartlarımız ile birlikte bilimsel toplantılarımızda da değişiklikleri gündemimize getirdi. Artık yüz yüze değil çevrimiçi kongreler, toplantılar gerçekleştirmeye başladık. Biz de Türk Yoğun Bakım Uzmanları Derneği olarak ilk kez 2020 kongremizi çevrimiçi olarak gerçekleştirdik. Oldukça olumlu geri bildirimler aldığımız bu başarılı kongremizin hemen bitiminde 2021 kongremizin hazırlıklarına başladık. 2021 kongresi için eskisi gibi yüz yüze bir kongre gerçekleştirebilir miyiz, yeniden bir araya gelip dost sohbetleri sırasında görüş ve düşüncelerimizi birbirimize aktarabilir miyiz diyerek yola çıktık. Ancak 2021 ‘in ilk yarısında pandeminin tüm hızı ile dünyada ve ülkemizde devam etmesi, aşılamanın yeterli sayıda gerçekleştirilememesi, ortaya çıkan varyant virüs formları nedeni ile bu yıl için yüz yüze bir toplantı gerçekleştirmenin hepimiz için riskli olacağı kararına vardık. Dolayısıyla bu yıl da 6-9 Aralık 2021 tarihlerinde kongremizi E-Kongre olarak gerçekleştireceğiz.
Yoğun Bakım alanında son gelişmelerin konuşulup tartışılacağı, bilgilerimizin güncelleneceği, yeni araştırma fikirlerinin kafamızda şekilleneceği, tüm ilgi duyan ulusal ve uluslararası yoğun bakım camiası üyelerinin bir araya geleceği bilimsel açıdan zengin bir kongre hazırlamaya çalışıyoruz. Kongremiz siz değerli meslektaşlarımızın öneri, katılım ve destekleri ile değer kazanacaktır. Yıllardır sloganımız olan “Hep Birlikte En İyiye” sloganıyla gücümüze güç katmak ve el ele vererek “Yoğun Bakım Bilimini” en üst düzeye çıkarmak için sizleri kongremize davet ediyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla,
Defne Altıntaş
TÜYUD Başkanı
Müge Aydoğdu
Kongre Başkanı
Nazlıhan Boyacı Dündar
Kongre Sekreteri

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org