18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongresi TJOD 2021 01 AralıkAra 2021 - 05 AralıkAra 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Sevgili Meslektaşlarım,
Sizinle beraber geçmişden bugüne gelene kadar ülkemizin Kadın Doğum alanında en büyük ve kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin 18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongremizi 1-5 Aralık 2021 tarihinde Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da Titanic Deluxe Otel’de sizlerin katılımı ile gerçekleştireceğiz.
Düzenlediğimiz tüm kongrelerimizde sizlerin derneğimize verdiği büyük güç ve destek sayesinde bu senede kongremizi kötü günleri geride bırakmış olarak çok başarılı bir şekilde düzenleyeceğimize inancımız tamdır. Geçmişde olduğu gibi yine sizlerin çok yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizde obstetrik ve jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte uzmanlık alanımızla ilgili son gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır. Ayrıca, kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız. Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, bilimsel tartışmalarda katkılarınız ve sosyal ortamlardaki varlığınızla Kongremize renk katacaksınız.
Sevgili Meslektaşlarım, 2020 yılında Covid 19 Pandemisi nedeni ile sizlerle kısada olsa ayrı kalmak zorunda kaldık. Sizlerle tekrardan bir araya geleceğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz 18. Ulusal kongremizi sizlerle beraber kaldığımız yerden eskisinden daha güçlü şekilde bir araya gelmemizi büyük çoşku ve sevgi ile kutlayacağız.
Antalya’da sevgi arkadaşlık ve dostluk ortamında sizle birlik olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.
Prof. Dr. Ateş Karateke
Kongre ve TJOD Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org