2. Fonksiyonel Tıp Kongresi 01 EkimEki 2021 - 03 EkimEki 2021 Europe/IstanbulSakarya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli Katılımcımız,

Bildiğiniz üzere 2020 yılında, Türkiye’nin ilk Fonksiyonel Tıp Kongresi’ni ülkemizi ve dünyamızı sarsan Covid 19 pandemisi sebebiyle tamamen dijital ortamda gerçekleştirdik. Ağırlıklı olarak hekim, eczacı, diyetisyenlerden oluşan yaklaşık 800 katılımcı ve 20 yi aşkın sponsor firmanın desteği ile gerçekleştirdiğimiz ilk kongremizde canlı yayın salonu dışındaki iki salon ile birlikte toplamda 70 den fazla ders dijital ortamda sunuldu. Bu yıl daha fazla bir katılım ile daha zengin bir içerik ile hem yurt içi hem de yurt dışı eğitmenlerin katılımı ile Fonksiyonel Tıp Kongre’mizin ikincisini 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde hibrit bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Kongremizi hibrit yapmamız sayesinde dilerseniz kongremizi evinizin rahatında online takip edebilir, dilerseniz kongreyi düzenleyeceğimiz Elite World Sapanca otelinin 2000 m2 lik balo salonunda rahat bir şekilde eğitimlere yüz yüze katılım sağlayabilirsiniz. Eğer salgın nedeniyle fiziki bir toplantı gerçekleştirilmesi mümkün olmazsa tüm program ve fuaye alanı online olarak sizlere sunulacaktır.

Bu yıl 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde 2.si düzenlenecek olan Fonksiyonel Tıp Kongresinin ana temasını “Gıda Takviyeleri Ve Fonksiyonel Tıp Pratik Uygulamaları” olarak belirledik. Bir önceki kongremizde olduğu gibi bilim kurulumuz ve danışma kurulumuzla birlikte, Gıda takviyelerinde son yıllarda öne çıkan yenilikler ve Fonksiyonel Tıp Pratik Uygulamalarında yeni yaklaşımları da içine alan ayrıntılı bir bilimsel program hazırladık

HİBRİT olarak düzenleyeceğimiz kongremizde geniş bir fiziki katılıma da imkân verecek bir otel seçerek pandeminin başından beri bir araya gelemeyen fonksiyonel tıp ailesini tekrar canlı bir etkinlikle buluşturmayı arzu ediyoruz. Sapanca’ya karayolu ile İstanbul, Ankara ve İzmir den ulaşım oldukça kolay olduğu için bu lokasyonda bir toplantıyı tercih ettik. Ayrıca doğası ve diğer imkanları açısından da çok güzel olan kongre otelinde kısa da olsa bir dinlenme imkânı bulabileceksiniz. Kongre süresince bilimsel programını istediğiniz şekilde takip edebilir istediğiniz kadar fuayene alnında yeni ürünleri inceleyerek zaman geçirebilir ya da yorulduğunuzda otelin sunduğu imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

Fonksiyonel Tıp konusunda Türkiye ve Dünya’dan seçkin konuşmacıların yer alacağı, Fonksiyonel Tıp konusunda bilgi edinmek veya sahip olduğu bilgileri pekiştirmek amacı taşıyan tüm hekim, diyetisyen, eczacılarımıza açık olan kongremize hem online hem de fiziki katılım sağlanabilecektir.

2.Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde tüm fonksiyonel tıp sevdalılarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız, görüşmek dileğiyle.

KOHEF Derneği ve Fonksiyonel Tıp Platformu Bilim Kurulu Başkanı

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Sakarya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org