2. İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi ICHES-IDU 2021 12 KasımKas 2021 - 13 KasımKas 2021 Europe/Istanbulİzmir, Türkiye
Sağlık Bilimleri

Değerli Katılımcılar,

Sizleri Kongre Düzenleme Kurulu olarak 12-13 Kasım 2021 tarihlerinde İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan “İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi (ICHES-IDU 2021)”ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Günümüzde özellikle disiplinler arası çalışmalar büyük önem kazanmaktadır. Ülkelerin teknolojik ve bilimsel olarak ilerlemesi için bu çalışmaların arttırılması ve desteklenmesi çok büyük önem arz etmektedir. Uzmanlık alanları farklı olan akademisyenlerin bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşabilmelerini sağlayacak bir platform oluşturulması ve buna ek olarak çok disiplinli bir bakış açısı ile geliştirilecek ortak projelerin desteklenmesi temel hedeflerden olmalıdır.

İzmir Demokrasi Üniversitesi olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz “Sağlığı Koruma ve Sürdürme” teması ile düzenlediğimiz kongremizin temel amacı Sağlık Bilimleri alanında çalışan profesyonellerin bir araya gelmesini sağlamak, bilgileri güncellemek, paylaşımları artırmak ve paydaşlar arası iş birliğinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Kongremiz kapsamında konferanslar, sözel/poster bildiriler yer alacaktır. Bilimsel programa ilişkin ayrıntılar web sayfamızda güncellenecektir.

Tüm bildiriler yazarları bilinmemek kaydıyla, özgünlüğü, derinliği, araştırma yöntemi ve içeriği, doğruluğu, okunabilirliği ve konferansa katkısı temel alınarak kör hakemler tarafından değerlendirilecektir.

Kabul edilen bildiriler kongre bildiri kitapçığında araştırmacıların tercihine göre özet veya tam metin bildiri olarak yayınlanacaktır.

İsteyen araştırmacılar “Akademik Teşvik ve Doçentlik Kriterlerini” karşılayan “Protection and Maintenance of Health” adı ile yayınlanacak uluslararası kitapta yer alması için kitap bölümü de gönderebilecektir.

Sizleri “İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi (ICHES-IDU 2021)”nde görmek ve ağırlamaktan onur duyarız.

Saygılarımla.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İzmir, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org