2. Uluslararası 12. Ulusal Gıda Mühendisliği Kongresi 25 KasımKas 2021 - 27 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAnkara, Türkiye

Mühendislik Bilimleri

 Değerli Katılımcılarımız,

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası olarak her İki yılda bir düzenlediğimiz kongremizi bu sene 2. Uluslararası / 12. Ulusal Gıda Mühendisliği Kongresi adı altında, 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştireceğiz.

Her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen kongremiz, dünyada yaşanan pandemi süreci, Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve sivil toplum kuruluşlarının tavsiyeleri neticesinde siz değerli katılımcılarımızın sağlığını olumsuz etkilememesi adına hibrit (fiziki veya online katılımlı) olarak gerçekleştirilecektir. Tüm katılımcılarımızın, yerli ve yabancı bilim insanlarının dilerlerse Kongre Merkezinde oturumlara katılabilmelerine, kongre merkezinde bulunamayan katılımcılarımızın ise online olarak programı takip edebilmelerine olanak sağlayan hibrit Kongre altyapımız ile daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi, yine çok başarılı ve verimli bir kongre gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

Katılımcılarımızın iletişimini ve etkileşimini ön planda tuttuğumuz kongre süresince, alanında uzman bilim insanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile sektör temsilcilerinin online veya yüz yüze bir araya gelerek çalışmalarını ve görüşlerini paylaşacakları, sözlü bildiri sunumlarını içeren oturumların yer alacağı ve bilimsel poster sergisinin yanı sıra güncel konuların tartışılacağı paneller de düzenleyeceğiz.

Gıda ile ilgili gelişmeleri, sorunları değerlendirmek ve çözüm önerileri oluşturmak üzere, sektörün tüm paydaşlarıyla Kongremizde bir araya gelmek bizlere güç katacaktır.

Tüm meslektaşlarımızı düzenleme komitesi adına kongremize davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Ankara, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org