2. Uluslararası 18. Ulusal Adli Bilimler Kongresi 14 EkimEki 2021 - 17 EkimEki 2021 Europe/Istanbul
Sağlık Bilimleri

Değerli Katılımcılar,

Adli Tıp Uzmanları Derneği olarak 2. Uluslararası ve 18. Ulusal Adli Bilimler Kongresi’nin hazırlıklarına başladığımızı ve kongremizin 14-17 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki kongremizde sizleri daha önceki kongrelerde olduğundan çok daha fazla sayıda ve alanında değerli yabancı konuşmacılarla bir araya getirmeyi planladık. Kongre programımızın bir bölümü de uluslararası katılıma açık olarak düzenlenecektir.

Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu pandemi koşullarında ilk çevrimiçi kongremizi geçen yıl gerçekleştirmiştik. Emek veren tüm ekiplerin ve sizlerin çok değerli katkılarıyla bu ilk deneyimimizi başarıyla tamamlamıştık. Bu kez çevrimiçi kongre konusunda daha deneyimli ve daha hazırlıklıyız. Kongremize bulundukları yerlerden katılmak isteyen tüm katılımcılarımıza daha verimli ve daha konforlu bir bilimsel ortam sağlamak için çalışıyoruz.

Bir yılı aşkın süredir zorlu zamanlar geçiriyoruz. En acı ve telafisiz olan yitirdiğimiz canlardır. Covid 19 enfeksiyonu; meslek, iş ve sosyal yaşamlar ile eğitim ve öğretimi de olumsuz etkileyerek hepimize sıkıntılar yaşatmaktadır. Bu süreçte yalnız canlı kongrelerimizi, bilimsel ve sosyal paylaşımlar için birlikte olmayı değil, yürüyüşleri, gezmeleri, sevdiklerimizle birlikte olmayı, kucaklaşmayı da çok özledik.

Pandemi boyunca özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız, yitirdiğimiz sağlık çalışanlarını da saygıyla anıyoruz. Onların olağanüstü çabalarıyla tarih boyunca yaşanan her pandeminin olduğu gibi bu pandeminin de sonu gelecek. Gereken özeni göstererek kısıtlamasız yaşamlarımıza döneceğiz.

2. Uluslararası ve 18. Ulusal Adli Bilimler Kongresi’ne çevrimiçi katılıma ek olarak canlı katılım sağlamak isteyenler için de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Pandemi koşullarının uygun olması durumunda bu yıl kongremizi “karma” yani hem canlı hem çevrimiçi gerçekleştirebilmeyi umuyoruz.

Dünyada ve ülkemizde adli tıp ve adli bilimler alanlarındaki güncel bilimsel çalışma, yaklaşım ve gelişmelerin yer alacağı zengin bir bilimsel program ve sosyal programımızla Ekim’de hep birlikte olmayı heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Akça Toprak Ergönen

Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org