20.Ulusal Aile Hekimliği Kongresi 11 KasımKas 2021 - 14 KasımKas 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) tarafından 1993 yılından beri ara vermeden düzenlenen, Türkiye’nin tek Ulusal Aile Hekimliği Kongresi bu sene 20. kongresini gerçekleştirecektir.

“Ulusal Aile Hekimliği Kongresi” Aile Hekimliği tarihinde önemli bir yere sahip olup, bundan sonra da bu vizyonunu sürdürmek için aynı sorumluluk duygusu içinde çalışmaya devam edecektir.

Bilindiği üzere, 19. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi pandemi nedeniyle 29 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak “Korona Günlerinde Aile Hekimi Olmak” gerçekleştirilmişti. Bu tema ekseninde üç gün boyunca çeşitli Uzmanlık Dernekleri, Akademisyenler, sahada ön planda çalışan Aile Hekimliği uzmanları ve asistanlarının aktif katılımları ile pandemi ve yansımaları biyolojik, psikolojik ve sosyal yönleri ile etraflıca ele alındı. 392 katılımcı ile tamamlanan Ulusal Kongre birinci basamak ve paydaşları için oldukça verimli bir tartışma alanı oluşturarak önemli sonuçların elde edilmesine olanak tanıdı.

Bu kongre esnasında ve sonrasında aldığımız geri dönüşler ve yaptığımız değerlendirmeler sonucunda Ulusal Aile Hekimliği Kongresini bu sene de çevrim içi olarak hazırlamaya karar verdik. Kongre kalite ve standartlarımızdan ödün vermeden, yine doyurucu bir bilimsel içerik ve dijital ortamların bize yarattığı imkanlar ile 20. Ulusal Kongremizi de 11 -14 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz.

Gündemdeki konuları enine boyuna tartışmak ve Aile Hekimliği bilimsel alanına birlikte katkıda bulunmak üzere, üyelerimiz ve tüm birinci basamak paydaşlarını Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) tarafından düzenlenen 20. Ulusal Aile Hekimliği Kongresine davet ediyorum.

Kongre Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Serdar Öztora
Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org