21. Ulusal Romatoloji Kongresi 29 EylülEyl 2021 - 03 EkimEki 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli meslektaşlarımız,

Yirmi birinci Ulusal Romatoloji Kongre’mizi 29 Eylül - 3 Ekim 2021 tarihlerinde Belek/Antalya’da, yüz yüze gerçekleştirmeyi planladık. Geçen sene, henüz Covid-19 ile tanışmadığımız dönemde yazılan davet mektubumuzda, digital ortamı her alanda, gittikçe artan sıklıkta kullanmamıza rağmen bilim insanlarının yüz yüze toplantı yapma konusunda hala ne kadar istekli olduklarından söz etmişiz. Bugün, durumun anlamını daha iyi kavramış durumdayız. Hepimizin özlediği, sanal olmayan ortamlarda gerçekleşecek bu buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ulusal Romatoloji Kongre’mizde, programın temelini, her zaman olduğu gibi, güncel konuların tartışılacağı konferanslar, paneller, “Uzmanına Danış” toplantıları ve sözlü/poster bildiri oturumları oluşturacak. Ülkemizden ve diğer ülkelerden kendi alanlarında başarılı işlere imza atmış konuşmacıların, romatizmal hastalıklardaki patogenez, klinik, tanı ve tedavi konularında son gelişmelerin yer aldığı sunumlarını ilgiyle dinleyip, özellikle genç arkadaşlarımızın sunacağı çalışmalarla heyecanlanacağız. Özgün konularda derinlemesine eğitimi amaçlayan kurslar ve atölye çalışmaları ile, hem klinik pratik uygulamalarında hem de araştırma konularında destek sağlayacak bilgi ve becerilerin kazanılması sağlanacak. Uydu sempozyumlarda, yeni tedavi ajanlarıyla tanışabilme, önceden bildiklerimiz ile ilgili yeni veriler öğrenebilme fırsatımız olacak.

Doğa ve sağlıklı yaşamın önemini daha iyi anladığımız bu günlerde, dünyanın en muhteşem doğasına sahip bir beldede gerçekleştirilecek etkinliklerle beyinlerimizi oksijenle beslemeyi, doğa ve sağlıklı yaşam konusunda çevremize mesajlar vermeyi de unutmayacağız.

Bilimsel açıdan doyurucu ve özlemlerimizi giderip sıkıntılarımızı arkada bırakacağımız bir kongrede, hep birlikte olmak dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla,

Dr. Fatoş Önen
Dr. Servet Akar

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org