3. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi 16 HaziranHaz 2022 - 19 HaziranHaz 2022 Europe/IstanbulMardin, Türkiye

Tıp

Davet
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi, 1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi’ni (HSDK) 2020 Haziran’ında ‘online’ , ikincisini ise 2021 Haziran ayında Kapadokya’da gerçekleştirdik. Şimdi ise sıra Mardin’de, yani yine toprak rengi bir kültür kentindeyiz. 3.HSDK’ni Mardin Hilton Garden Inn otelde gerçekleştirebilmek için ekipler halinde tüm hazırlıklarımız özverili çalışmalarla devam ediyor. Dolayısıyla sizleri 16-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Mardin’e bekliyoruz. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar AD olarak, Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği ile birlikte gerçekleştireceğimiz ‘3. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi’ nin düzenleme kurulu yine çok değerli bilim insanlarından oluşacaktır.

Her zaman yenilikçi nefeslerle planladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programını, yine çok iyi dengeleyerek hazırlıyoruz, yani bütün programımızı disiplinli bir özgürlük ironisi temelinde yapılandırıyoruz. Daha önceki gibi ilmek ilmek örmeye başladığımız kongremizin bilimsel en yeni ilmeği, geleceğin öğretim üyelerine yönelik ‘en genç dermatologlarla dermatolojiye başlangıç’ oturumu olacaktır. Uzman dermatologların oturum başkanı olacağı bu oturumda, 3 veya 4ncü sene asistanları ise konuşmacı olarak kongremize renklerini katacaklardır.

Ayrıca, kongremizdeki ‘hocayla çok yönlü-yuvarlak masa eğitimleri’ konu başlıklarına yeni bir soluk kazandırmak amacıyla eklediğimiz ve ilk defa uygulamayı deneyeceğimiz ‘paramedikal’ konu başlığı ile her yaş grubundan meslektaşımızın sadece medikal değil, paramedikal (kongrelerden yeni beklentiler, farklı eğitim/toplantı istekleri, dermatolog sorumlulukları, hastalarla ilişkiler, vb) konularda da danışma/öneride bulunma gereksinimlerini karşılamayı amaçladık.

Bu kongremizde de yine ‘ilginç ve istekli konular oturumu’ yeni adıyla ‘D-talks/Dermatoloji sohbetleri’ sizlerden gelecek öneriler ve isteklerle şekillendirilecektir. Bu konudaki önerilerinizi iletişim epostamıza gönderebilirsiniz.

Tartışmalı-çekişmeli oturumların yine kongremize ayrı bir heyecan katacağından eminiz. Kozmetik uygulamalarla ilgili sunumlarda ise temel amacımız, konuşmacılar tarafından hazırlanan videolarda detaydan çok, uygulamalarda yapmamız/yapmamamız gerekenlerin yoğunlaştırılarak verilmesini sağlamak olacaktır. Dolayısıyla bu sunumların pratik bilgi açığını kapatmaya vesile olmasını umuyoruz.

Bugüne kadar yapılmış değerli kongrelerin yüksek bilimsel düzeyine, yine farklı yollardan ulaşmak en büyük dileğimizdir. Sosyal etkinliklerle keyifli hale getirilecek kongremizin, katılımınızla var olacağının bilincinde olarak, sizleri hak ettiğiniz şekilde ağırlamak için çok çok çalışıyoruz.

16-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Mardin’e bekleniyorsunuz.

Siz yoksanız hep bir eksiğiz…

Saygı ve sevgilerimizle…

Kongre Başkanları
Prof.Dr.Bilal Doğan
Prof.Dr.Server Serdaroğlu

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Mardin, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org