3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresi 12 EkimEki 2022 - 15 EkimEki 2022 Europe/IstanbulAnkara, Türkiye

Hemşirelik Ebelik

Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Hemşireleri Derneği Ankara Şubesi olarak ülkemizde pediatri hemşireliği alanında ilk uluslararası kongre olan 1. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresini 2009 yılında, ikincisini ise 2015 yılında Ankara’da düzenlemiştik. 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında Ankara’da JW Marriott Hotel’de 3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresini düzenlemenin onurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bu kongrenin ana teması “Çocuk Merkezli Bakım Yaklaşımı & Çocuğun Onuruna, Haklarına ve Görüşlerine Saygı Duymak” olarak belirlenmiştir. Çocuk kendini ilgilendiren her konuda görüşlerini özgürce açıklama ve kendisi ile ilgili kararlara katılma hakkına sahiptir. Pediatri hemşireleri olarak bizlerin, çocuğun onuruna saygı duyma, kendi bakımına ilişkin kararlara katılmasını sağlama ve onların bu çabalarını destekleme sorumluluğumuz vardır. Pediatri hemşireliğinin hemen her alanını, sağlıklı, akut ya da kronik hastalığı olan tüm çocukları yakından ilgilendiren “Çocuk Merkezli Bakım Yaklaşımı & Çocuğun Onuruna, Haklarına ve Görüşlerine Saygı Duymak” temasını kongrede daha ayrıntılı olarak ele almayı planlıyoruz.

Uluslararası kongreler yeni bilgilerin ve gelişmelerin paylaşıldığı ve yeni dostlukların oluşturulduğu önemli aktivitelerdir. Bu kongrede farklı ülkelerden değerli meslektaşlarımızı bir araya getirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde bilgi ve deneyimleri paylaşmak ve sorunlarımıza ortak çözümler üretmek amaçlanmıştır. Kongremizde ulusal ve uluslararası düzeyde kendi alanında tanınmış konuşmacıların katkıları ile gerçekleştirilecek konferans ve panellerin yanı sıra sözel ve poster bildiri oturumları ve kurslar yer alacaktır. Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongre süresince Türkçe ve İngilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Kongrede pediatri hemşireliğinin gelişmesi ve alanda yaşanan sorunların tartışılması ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi için sağlıklı ve etkin bir iletişim ortamı oluşacağına inanıyoruz. Bu kongrenin, farklı alanlarda çocuklarla çalışan tüm pediatri hemşirelerine yoğun öğrenme ve bilgilerini paylaşma fırsatı sağlayacağına ve sizlerin desteği ve katılımı ile başarılı olacağına inanıyor ve katılımlarınızı bekliyoruz. Ankara’da 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında 3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresinde buluşmak dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Hicran Çavuşoğlu

KONGRE BAŞKANI

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Ankara, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org