38. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 31. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi 13 EkimEki 2021 - 17 EkimEki 2021 Europe/IstanbulKktc

Sağlık Bilimleri

Davet
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 38. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 31. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi, 13-17 Ekim 2021 tarihleri arasında Elexus Hotel, Girne, K.K.T.C.’de düzenlenecektir.

Derneğimizin 50. kuruluş yılı nedeniyle görkemli bir bilimsel program ve sosyal etkinliklerle gerçekleştirmeyi planladığımız geçen yılki ulusal kongremizi, Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında maalesef çevrim içi (on-line) olarak düzenlemek zorunda kaldık. Buna rağmen, sizlerin yoğun ilgisi ve neredeyse yüz yüze kongrelerimizdeki sayıya ulaşan katılımı, en iyisini yapma konusunda bizler için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Geçen yıl kongremizi 50. Kuruluş yılı olması nedeniyle özel ve görkemli bir bilimsel ve sosyal şölen şeklinde gerçekleştirme sözü vermiştik, bu yılki yüz yüze kongremizde, bu sözümüzü yerine getirme gayreti içinde olacağız. Bu şölende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan klinik nefroloji, hipertansiyon, diyabet, diyaliz, transplantasyon ve küresel nefrolojinin teknoloji ile değişimi konularındaki güncel gelişmeleri kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli bilim insanlarımız tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır. Ayrıca, kongre öncesi kurslarımız, bildiri oturumlarımız ve yarışma programlarımız bu yıl da devam edecektir. Sosyal etkinliklerimizle de Covid-19 salgını sürecinde yaşadığımız stresi birlikte atacağız. Nefroloji uzmanları, nefroloji yandal araştırma görevlileri, iç hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri, hemşireleri ve teknisyenleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyoruz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kongremizde görüşmek ve hasret gidermek dileğiyle,

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Kktc

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org