39. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi 01 EkimEki 2021 - 03 EkimEki 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri organizasyon komitesi adına 1-3 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 39. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi'ne davet etmekten memnuniyet duyuyorum.

Geleneksel olarak her yıl bir konu temalı olarak yapılan kongremizin bu yıl ana temasını ‘’Yüksek Riskli Gebeliklerin Yönetimi: Güncel Tartışmalar’’ olarak belirledik. Panel oturumlarının ağırlıklı olarak yer alacağı kongremizde, maternal ve fetal hastalıklar konusunda deneyimli hocalarımızın ve meslektaşlarımızın katılımı ile interaktif olarak tartışılacaktır. Kongremizin amacı bu konulardaki yenilikleri sizlere sunmak, birlikte tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmaktır.

Kongremizde, bütüncül bilimsel programın yanında bu yıl ayrıca bilgilerimizi güncellemek ve günlük uygulamalarımıza katkı sağlamak amacıyla planladığımız ‘’Birinci ve İkinci Trimester Fetal Ultrasonografi’’ kurslarının da faydalı olacağını umut ediyoruz.

Olmazsa olmazımız ebelerimizin, bilimsel yaklaşım ve güncel gelişmeler doğrultusunda mesleki deneyim ve bilgilerini bizlerle paylaşacağı oturumlarla alana katkı sunmalarını hedefliyoruz. Geleneksel olarak haziran ayında yaptığımız kongremizin tarihini COVID-19 pandemisinin biteceğini umarak birlikte olabilmek için ekim ayı olarak değiştirdik. Koşullar el vermezse yine çevirimiçi (online) kongre olarak gerçekleştireceğiz. Her yıl yoğun ilginin olduğu, katılımcıların bilimsel doygunlukla ayrıldığı ve hiç aksamadan bugüne kadar devam eden “Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi’’nde sizlerle bir arada olmayı diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Doç. Dr. Semra KAYATAŞ ESER
Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org