3rd International Environmental Chemistry Congress (EnviroChem) 01 KasımKas 2021 - 04 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye
Fen Bilimleri

Bildiğiniz gibi dünya, COVID-19'un yıkıcı etkisinden yavaş yavaş toparlanıyor. Planlanan aşılamanın ardından bu yıl içinde yüz yüze görüşmelere devam edeceğimizi umuyoruz. Sizleri Türk Kimyacılar Derneği tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Çevre Kimyası Kongresi'ne ( EnviroChem ) davet etmekten mutluluk duyuyoruz . Kongre yapılacak Antalya, Türkiye den, 01-04 Kasım 2021 .

Türkiye Kimyagerler Derneği (Kimyagerler Derneği), tüm kimya sektörlerinden üyeleri bulunan Türkiye'nin en büyük topluluklarından biridir. Çevre Kimyası ile ilgili çeşitli konu ve teknolojilerle ilgili bilgileri teşvik etmeyi ve yaymayı amaçlıyoruz. Bu kongrenin ana temaları Atmosfer Kimyası ve Hava Kirliliği, Su Arıtma, Jeokimya, Toprak ve Tarımsal Çevre Kimyası, Kaynaklar ve Sürdürülebilir Malzemeler/Enerji, Tehlikeli Atıkların Doğası, Kaynakları ve Çevre Kimyası, Atık Azaltma, Kullanım ve Arıtma, Toksikolojik Kimya , Membran Teknolojileri, Nanomalzemeler ve Nanokimya, Yeşil Kimya ve Endüstriyel Ekoloji, Çevresel Analiz ve İzleme.

Bu kongrenin temel amacı, çevresel kaygılarla ilgili dünya çapında bilgi paylaşımı için benzersiz bir platform sağlamak için üniversitelerden, kurumlardan, endüstrilerden ve toplumlardan araştırmacıları, öğrencileri, bilim insanlarını ve uzmanları bir araya getirmektir. Konferans programında özel oturumlar, davetli konuşmacılar, sözlü sunumlar, poster oturumları ve çalıştaylar yer alacaktır. Gelişmekte olan teknolojiler ve çevre kimyasında ileri araştırmalar hakkında sunumlarla dolu araştırma oturumları sağlayarak dünya çapında bir etkinlik düzenlemeyi planlıyoruz.

Antalya, Türkiye'nin güzel tarihi ve doğal güzelliğini sergileyen dünyaca ünlü bir turizm şehridir. Kasım ayında, bu şehirde hava koşulları oldukça samimi ve keyifli. Konaklamanızı keyifli hale getirecek birçok birinci sınıf otel var.

Aday katılımcılar, konferans web sitesinde ( www.envirochem.org.tr ) yayınlanan yönergeyi izleyerek ve yukarıda listelenen temalardan birini seçerek özetlerini göndermeye davet edilir . Gönderilen özetler hakemli bir değerlendirmeye tabi tutulacak ve özetlerin temalara ve konulara nihai dağılımına Program Komitesi tarafından karar verilecektir.

Kongreye katılmayı onaylarsanız onur duyarız.

Saygılarımla

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org