4. Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Kongresi 18 KasımKas 2021 - 21 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında Cornelia Diamond Kongre Merkezinde yapılacak olan 4. Uluslararası katılımlı Ulusal Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Kongremizde sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. 2019 yılı Aralık ayında Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya bugüne kadar benzeri görülmemiş bir hızla yayılan Covid-19 pandemisi nedeni ile hepimizin hayatları değişti. Dünya yeni bir yaşam, çalışma, eğitim ve kongre formatına girdi. Her ne kadar eski, sıcak, bilimsel ve sosyal yönü ağırlıklı kongreleri özlesek de, yakın gelecekte normale dönüş çok hızlı olmayacak gibi görünmektedir. Hibrit kongrelerin düzenlenmesi tüm dünyada olduğu gibi, bizde de gereklilik olmuştur. Bu nedenle 4. Uluslararası katılımlı Ulusal Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Kongremizi bu zor şartlarda hibrit kongre (kongre merkezi ve aynı anda online) şeklinde yapacağız.

Dünyada obezite, Covid-19 pandemisinden önce de ciddi bir pandemiydi. Korona salgını ile bir kez daha görüldü ki; obezite ve ilişkili hastalıkları bulunan bireyler diğer pandemiler nedeniyle en fazla kaybın yaşandığı grubu oluşturmaktadır. Bu süreçte, obezite ve obezite ile ilişkili hastalıklarla bilimin ışığı altında ciddi mücadele edilmesi gerekliliği bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Kongremizde uluslararası ve ulusal boyutta alanında çok önemli isimler bizlerle birlikte olacak ve interaktif bir formatta, gerçek zamanlı ve canlı olarak alandaki tüm tartışmalı noktalara açıklık kazandırmaya çalışacaklar.

Bilgilerimizi tazelemek, paylaşmak, yeni bilgiler edinmek ve obezitenin çözümüne bilimsel olarak katkıda bulunmak için, obezite ve obezite ile ilişkili hastalıkların tedavisi ile ilgilenen tüm paydaşlarımızı kongremize bekliyoruz. Sizlerin katılımı ve varlığı kongremize güç katacak.

En içten saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Aziz SÜMER
Kongre Başkanı
Doç. Dr. Recep AKTİMUR
Kongre Sekreteri

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org