4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu 16 AralıkAra 2021 00:00 - 19 AralıkAra 2021 00:00 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Veteriner ve Hayvancılık

Hoşgeldiniz,

Bu yıl Acil Veteriner Hekimleri Derneğimizin (TuVECCA) düzenleyeceği “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”na sizleri davet etmekten gurur ve onur duyuyoruz.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizde ve tüm dünyada yaşan COVID-19 Pandemisi sebebi ile zengin içeriklerle hazırlanmış bilimsel programız ve sosyal programız ile sizlerle kucaklaşamadık. Sağlıklı günlerde daha da iyisi ile buluşma temennisi ile kongremizi 16-19 Aralık 2021 tarihleri arasında dünyanın en güzel turizm başkenti sayılan Antalya’nın Belek beldesinde Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız hep Daha İyisi…

Yüzyüze eğitimlere ara verdiğimiz bu dönemde, önemle üzerinde durduğumuz TuVECCA Genç projemizi aynı hassasiyet ile bu yıl da geliştirerek devam etmek arzusundayız.

2019 yılında gerçekleşen kongremizde ana temamızı “Travma” olarak belirlemiştik ve sloganımız “Daha Çok Hayat Kurtarmak için Travma Konuşalım” idi. Amacına da ulaştığına eminiz.

Bu yılki konumuz “Gastrointestinal Aciller”, sloganımız ise “Pandora’nın Kutusu Gastrointestinal Sistemin Gizemleri” olarak belirledik.

Araştırmacılar son 10 yılda yaptıkları çalışmalarda gastrointestinal sistemin çok önemli olduğunu ortaya koydular ve bu önemi ikinci beyin olarak vurguladılar. Bu konudaki çalışmalar başdöndürücü şekilde devam etmektedir ve sistemin gizemi sürmektedir.

Kongremizin amacı gastrointestinal hastalıklar, teşhisi, dahiliye ve cerrahisi ve çok önemli bir konu olan yoğun bakım hastalıklarında beslenmeye ait güncel ve pratik bilgileri veteriner hekimlere aktarmaktır.

Kongremizde yoğun bakım, acil durumlar, cerrahi, gastroenteroloji, iç hastalıkları ve klinik beslenme ile ilgili son bilimsel gelişmelerin multidisipliner bir yaklaşımla, konusunda uzman konuşmacılarımızla ayrıntılı ele alınacaktır. Kongremizde ayrıca poster ve sözlü oturumlarla en güncel araştırmalar aktarılacaktır.

2019 yılında gerçekleşen 3.TuVECCA kongresinde 500 Veteriner hekim, 80 öğrenci meslektaşımız ve konuklarımızla beraber 650 misafirimizle beraber dolu dolu 4 gün geçirdik. Bu yılda bu başarımızı arttırarak devam ettirmek istiyoruz.

Kongremizin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizleri “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”’ne davet ediyoruz.

TuVECCA Yönetim Kurulu Adına
Dernek Başkanı
Doğa Özkul DVM, MSc

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org