7. Minimal İnvaziv Ürolojik Cerrahi Kongresi 10 MartMar 2022 - 13 MartMar 2022 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Tıp

Değerli Meslektaşlarımız,

7. Minimal İnvaziv Ürolojik Cerrahi Kongresi’ni 10 - 13 Mart 2022 tarihinde Trendy Lara Otel, Antalya’da sizlerle birlikte gerçekleştirebilecek olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız.

Bildiğiniz gibi, 1. Ulusal Minimal İnvaziv Ürolojik Cerrahi Kongresi 2010 yılında Ankara’da Dr. Luis Martinez-Pineiro, Dr. Moritz Hansen, Dr. Christain Radmayr, Dr. Ramnath Subramaniam, Dr. Jean de la Rosette, Dr. Pilar Laguna, Dr. Doğu Teber ve Dr. Oliver Traxer’in aralarında bulunduğu 500 kişilik bir katılımla gerçekleşmiş ve kongreyle aynı zamanda 16 meslektaşımıza Gazi Üniversitesi Hayvan Laboratuvarı’nda ileri laparoskopik cerrahi eğitimi verilmişti. 2012 yılında 2. Ulusal Minimal İnvaziv Ürolojik Cerrahi Kongresi 2011 yılında kurulan Minimal İnvaziv Üroloji Derneği tarafından Dr. Doğu Teber, Dr. Guido Guisti, Dr. Henk Van Der Poel’in katılımıyla 29-31 Mart tarihlerinde Ankara’da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmişti. Oldukça başarılı geçen bu iki kongrenin ardından 3. Ulusal Minimal İnvaziv Ürolojik Cerrahi Kongresi 2014 yılında Dr. Monish Aron, Dr. Oliver Traxer, Dr. Henk Van Der Poel, Dr. Doğu Teber, Dr. Reinhold Posh Zimmerman, Dr. Stephan Thuroff ve Dr. Guido Guisti’nin katılımıyla 30 – 31 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirildi. 4. Kongremiz 3 – 6 Mart 2016 yılında Dr. Alexandre Mottrie, Dr. Alexandre Zlotta, Dr. Guglielmo Zeccolini, Dr. Sas Barmoshe, Dr. Jean de la Rosette, Dr. Pilar Laguna, Dr. Thomas Knoll ve Dr. Doğu Teber’in katılımlarıyla yine aynı başarı ile Antalya’da gerçekleşmiştir. 5. sini düzenlediğimiz kongremiz için 2018 yılında Susesi Luxury Resort, Antalya'da birlikte olmuştuk. Dünyanın farklı yerlerinden kendi alanlarında uzman olan Dr. Evangelos Liatsikos, Dr. Henk van der Poel, Dr. Jean De La Rosette, Dr. Pilar Laguna ve Dr. Thomas Knoll'la bilgi alışverişi yapmıştık.

Hatırlayacaksınız 6. sını düzenlediğimiz en son kongremiz 5 - 8 Mart 2020 yılında Trendy Lara Otel, Antalya'da gerçekleşmişti. Davetli yabancı konuşmacılar Dr. Alex Mottrie, Dr. Alexey G. Martov, Dr. Andreas Skolarikos, Dr. Derya Tilki, Dr. Mireia Musquera, Dr. Richard Hindley ve Dr. Sven Pische olmuştu.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası araştırıcının davetli konuşmacı olarak katılacağı, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini koruyan bu toplantıda daha önceki toplantılarımızda olduğu gibi sizlerle birlikte olabilmeyi diliyor, saygılar sunuyoruz.

Dr. Ender Özden
Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org