8. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri 18 KasımKas 2021 - 21 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAnkara, Türkiye
Sağlık Bilimleri
Değerli meslektaşlarımız,

8. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri'ni 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasinda Ankara Sheraton Otel'de gerçekleştireceğimizi duyurmaktan Dermatolojik Cerrahi Derneği olarak mutluluk duymaktayız. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dermatolojik cerrahiye olan ilginin ve uygulamalardaki çeşitliliğin  giderek artması oldukça memnuniyet vericidir. İki yılda bir düzenlenen ve ilkini 2006 yılında International Society for Dermatologic Surgery ile birlikte düzenlediğimiz dermatolojik cerrahi günleri artik geleneksel bir özellik kazanmıştır. Toplantımızın amacı dermatolojik cerrahinin iki temel parçası olan eksizyonel cerrahi ve kozmetoloji konularında en güncel bilgileri ve uygulamaları ülkemize taşıyabilmek, meslektaşlarımızla paylaşabilmek ve uygulama düzeyini en üst seviyede yaygınlaştırabilmektir.Aynı zamanda her toplantımızda meslektaşlarımız arasında yoğun bilgi ve tecrübe alışverişi gerçekleşmekte ve bu sayede bireysel mesleki gelişime önemli katkılar sağlanmaktadır. Tüm bunlar dermatolojik cerrahi ve kozmetik uygulamalar konusunda bilgilerimizi giderek artırırken, birçok farklı nedenle yaşadığımız mesleki zorluk ve sorunların da gündeme getirilmesini sağlamakta, çözüm yollarını tartışmamıza ve birliğimizin güçlenerek artmasına olanak vermektedir.
8. Toplantımızda da önceki toplantılarımızda olduğu gibi hem dünyada hem de ülkemizde dermatolojik cerrahi konusunda tecrübeli ve söz sahibi değerli bilim insanlarının yer alacağı konferanslar ve panellerin yanısıra katılımcıların aktif uygulama yapabilecekleri kurslar düzenlenecektir. Ayrıca bu yıl da geçtiğimiz yıllarda çok ilgi gören ve dermatolojik cerrahi uygulamaları için vazgeçilmez olan kadavra üzerinde anatomi kursumuz da yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı ile işbirliği içerisinde daha da kapsamlandırılarak gerçekleştirilecektir.

Dermatoloji'nin en güncel başlığı olan  kök hücre uygulamalarından klasik cerrahi işlemlere kadar pek çok konunun ele alınarak detaylıca irdeleneceği, bilgilerimizi güncelleyip, mesleki yenilenme sağlayacağımız 8.  Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri boyunca siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Pelin KOÇYİĞİT   Prof. Dr. Seher BOSTANCI
Kongre Başkanı Dermatolojik Cerrahi Derneği Başkanı
Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ
Kongre Sekreteri

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Ankara, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org