9. Buhasder Kongresi 24 KasımKas 2021 - 28 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Bulaşıcı Hastalıkların önlenmesine emek ve gönül veren değerli dostlarımız.

Son 12 ayda öğrendiğimiz birçok ilginç ders var. Bunlardan belki de en önemlisi bilimsel bilginin ne kadar önemli olduğu gerçeğidir.

Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği (BUHASDER), kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. BUHASDER ulusal bir konferans düzenliyor. 24-28 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak 9. BUHASDER Kongresi-2021 Antalya, Kemer, Mirage Park Resort’da gerçekleştirilecektir.

Sizleri, 9. BUHASDER Kongresi 2021’e davet etmekten büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Mutluyuz çünkü yüz yüze kongre yapma fırsatını yaşayacağız. Heyecanlıyız, çünkü hem bilimsel hem sosyal ve kültürel anlamda hep birlikte, sizlerle dolu dolu bir paylaşım yaşayacağız.

9. BUHASDER Kongresi 2021, ağırlıklı olarak şu konulara odaklanan çok güçlü bir teknik programa sahiptir: Bulaşıcı hastalıklarda sınırlar, yeni viral ve bakteriyel bulaşıcı hastalıklar, mantar enfeksiyonları, paraziter bulaşıcı hastalıklar, yeni geliştirilen antimikrobiyal ilaçlar, bulaşıcı hastalıklar için yeni tedaviler, kamu sağlığı ve epidemiyolojisi.

Kongremiz akademik, endüstri ve ulusal laboratuvarlardan tüm uzmanlara, en son bilimsel araştırmaları ve başarıları tartışmak için bir platform sağlamayı amaçlamaktadır. Katılımcılar, bulaşıcı hastalıklar alanının karşılaştığı zorlukları ve fırsatları tartışan, birinci sınıf konuşmacıları dinleyecekler.

9. BUHASDER Kongresi 2021’e, alanında tecrübesi olan profesyonellerin yanı sıra, özellikle alanında yeni olan profesyonelleri de bu değerli etkinliğe katılmaya davet ediyoruz. Dinamik bilimsel programa ek olarak, Antalya Kemer'deki harika destinasyondan yararlanacaksınız.

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org