9. Ulusal Rekonstrüktif Mikrocerrahi Kongresi 2. Ulusal Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Kongresi 18 MayısMay 2022 - 21 MayısMay 2022 Europe/IstanbulMuğla, Türkiye

Tıp

Değerli Meslektaşlarımız, Mesleğimizin Geleceği Uzmanlık Öğrencilerimiz,

Ülkemizde mikrocerrahi ve el cerrahisi konularında geldiğimiz nokta ve uluslararası alanda gösterdiğimiz başarılar bizleri onurlandırmakta ve mesleğimizin geleceği açısından umutlandırmaktadır. Bu ivmeyle hep birlikte daha iyi işler yapacağımıza inancımız sonsuzdur. Bu amaçla, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği olarak birlikte yola çıktık. Ülkemizde rekonstrüktif mikrocerrahinin ve el cerrahisinin gelişmesine kendini adayan iki derneğin ulusal kongrelerini 18 – 21 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bodrum, La Blanche Island Otel’de gerçekleştireceğiz.

Sizlerin katkılarıyla yoğun ve doyurucu bir bilimsel program oluşturmak için çalışmalarımıza erkenden başladık. Hem deneyimli hocalarımızın, hem de yaptığı çalışmalarla gelecek için umut vaad eden genç meslektaşlarımızın yer alacağı çok sayıda, konferans, panel, video oturumları, deneyim aktarım sınıfları planladık. Klasik oturumlar dışında klinik ve cerrahi pratiğimizde bizler için çok faydalı olacağını düşündüğümüz olgu tartışmaları ve komplikasyon oturumları ile programı zenginleştirdik. Bunlarla birlikte serbest bildiri ve poster oturumlarının hakettiği değeri bulması ve daha geniş bir katılımcı kitlesi tarafından izlenmesini sağlayacağız. Bizlerle konularında engin tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşacak olan ülkemizin değerli eğitmenlerinin yanısıra çok sayıda davetli yabancı konuklarımız bilimsel programa güç katacaktır. Düzenlediğimiz bilimsel toplantıların en önemli hedef kitlesi genç meslektaşlarımızdır. Bu nedenle, gelenek olduğu üzere, bu kongremizde de uzmanlık öğrencilerimiz kongre kayıtlarını ücretsiz olarak yapabileceklerdir.

Yılın en güzel mevsiminde, Bodrum’da, bilimsel paylaşımlarımızın yanısıra keyifli bir sosyal program ile tüm yıl boyunca yaşadığımız mikrocerrahinin stresli ortamına kısa süreyle de olsa güzel bir ara verme fırsatını bulacağız.

Her açıdan faydalı, doyurucu ve en üst seviyede bir ulusal kongre gerçekleştirmek amacıyla tüm meslektaşlarımızı 18 – 21 Mayıs 2022 tarihinde Bodrum’a davet ediyoruz.

Prof. Dr. Bülent Özçelik
Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Türker Özkan
Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Muğla, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org