BANU-ITSC'21 2. Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Konferansı 22 EkimEki 2021 - 24 EkimEki 2021 Europe/Istanbul
Bilişim-Teknoloji

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

2. ULUSLARARASI AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ KONFERANSI (BANU-ITSC’21 – 2nd INTERNATIONAL CONFERENCE ON INTELLIGENT TRANSPORTATION SYSTEMS)

Değerli katılımcılar, sizleri 22-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (www.bandirma.edu.tr) ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2. Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Konferansı’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Akıllı Ulaşım Sistemleri disiplinler arası bir konu olduğu için, kongreye farklı disiplinlerde çalışan yurt içi ve yurt dışından akademisyenlerin katılımını bekliyoruz. Kongremizin amacı, farklı disiplinlerde çalışan akademisyenlerin nitelikli çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlamaktır. Konferansımızda seçilen konu başlıkları, dünyanın akıllı ulaşım sistemleri ve uygulamaları açısından geldiği noktayı ve Türkiye’nin bu alanda yaptığı ve yapacağı çalışmaları anlamak için önemli katkı sağlayacaktır.

Konu başlıkları; ITS Application Areas, ITS and Artificial Intelligence, ITS Communication Systems, Big Data and Cyber Security, Automatic Payment Systems, Fleet Management Systems, Traffic Management systems, Smart Cities, Autonomous and Intelligent Vehicles, Intelligent Energy Systems and ITS, Urban Transportation Systems, Smart Car Parks, Control Systems, Intelligent Roads and Tunnels, ITS Web and Mobile Applications, Emergency Management Systems, Integration Systems (Highway, Railway, Airline, Seaway Integration), 2023 ITS Action Plan, ITS and the Environment, Modelling and Simulations for ITS, ITS Practices in Turkey and in the World, ITS Economy, Rail Systems, ITS Electronic Systems, ITS for the Disabled and Elderly, Mobility (Micro, Share, and Integrated), Public Transport System, Intelligent Navigation, Local governments and ITS, Data Analytics, Intelligent Intersections, Intelligent Pavement Applications on Transportation, Intelligent Parking Systems, Intelligent Warehouse Systems, Intelligent Logistics, V2X (Vehicle to X) Communication, Connected Vehicles, Cooperative ITS, ITS Architecture, Related Other Works.

Değerli Katılımcılar;

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olarak Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından “Akıllı Ulaşım Sistemleri ” üzerine ihtisas üniversitesi olarak seçildik.

Bu kapsamda 22-24 Ekim 2021 tarihlerinde üniversitemiz tarafından “2. Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Konferansı (BANU-ITSC’21 –2nd International Conference on Intelligent Transportation Systems)” düzenlenecektir. Kamu ve özel sektörün değerli temsilcilerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası üniversitelerin değerli akademisyenlerinin de katılımıyla düzenlemeyi düşündüğümüz bu uluslararası konferansa katılımınızla onurlandırmanızı bekliyoruz. Sanal ortamdan sunumların da yapılacağı

2. Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Konferansı kapsamında seçilen makaleler "Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Uygulamaları Dergisi" ilgili sayısında hakem sürecinde değerlendirilerek yayınlanacaktır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

BANU-ITSC’21 önemli tarihleri ise şöyledir:

Bildiri Gönderme Bitiş Tarihi : 30.08.2021

Erken Kayıt Son Tarih: 15.08.2021

Kongre Kayıt ve Ödeme Son Tarih: 24.09.2021

Kongre Programını İlanı: 15.10.2021

Kongre Başlangıç Tarihi: 22.10.2021

Kongre Bitiş Tarihi: 24.10.2021

Tam Metin Bildiri Kitabı Yayın Tarihi: 24.11.2021

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org