Çocuk Göğüs Hastalıkları 5. Kongresi 04 AralıkAra 2021 - 05 AralıkAra 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,
Sizlerle yılık kongrelerimizde fiziksel olarak bir araya gelmeyi çok özledik. Bununla birlikte; Covid-19 pandemisinin seyrini dikkate alarak 5. Kongremizi 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi yapma kararı aldık.
Kongre programımızda yaptığımız yeni düzenlemeler ile çevrim içi olarak gerçekleştirilecek bu kongrede daha çok meslektaşımıza ulaşabilmeyi, çocuk göğüs hastalıkları alanında çok sık karşılaşılan, merak edilen konular ile ilgili güncel gelişmeleri sizler ile paylaşabilmeyi istiyoruz. Dünyanın çok farklı coğrafyalarından uzmanları dinleme fırsatı bulabileceğiniz bu kongrenin tüm meslektaşlarımız için faydalı ve ufuk açıcı olacağına inanıyoruz.
Daha önceki yüksek katılımlı kongrelerimizde olduğu gibi 5. Kongremizde de, Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzman ve yan dal asistanlarının yanı sıra, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları ve aile hekimlerinin de bilgi ve becerilerini arttırabileceği zengin içerikli bir bilimsel program hazırlıyoruz.
Kongre bilimsel programımızı hazırlarken, değerli meslektaşlarımızın talep ve önerileri bizlere çok yardımcı oluyor. 2021 kongremizde de sık karşılaştığımız sorunları konuştuğumuz, yeni gelişmeleri gözden geçirdiğimiz ve uygulamalarımızı güncellemeye yardımcı kurslar, konferanslar ve panellerin yanı sıra, sizlerden gelen çalışmaları tartışma olanağı bulacağımız sözel ve poster oturumları planladık. Diğer yandan, yan dal uzmanlık eğitimine katkıda bulunmayı hedefleyen ve bilim dalımız ile ilgili ülkemizdeki önemli sorunları ulusal ve uluslararası bilim insanları ile çevrim içi tartışma imkanı bulabileceğiniz ortam da oluşturmayı hedefledik.
Sizleri 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi gerçekleştirilecek olan Çocuk Göğüs Hastalıkları 5. Kongresi’ne davet etmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla,
Prof. Dr. Sedat Öktem
Kongre Sekreteri
Prof. Dr. Zeynep Seda Uyan
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org