Çukurova İç Hastalıkları Günleri 27 MayısMay 2022 - 29 MayısMay 2022 Europe/IstanbulAdana, Türkiye
Tıp

Ana Sayfa
Çukurova İç Hastalıkları Günleri
Değerli Meslektaşlarımız,

COVİD-19 pandemisi, içerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde tüm dünya olduğu gibi ülkemizi de etkilemeye devam etmektedir. İnsanlık adına zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde tüm sağlık çalışanlarımız canlarını ortaya koyarak bu salgınla mücadele etmeye çalışmakta olup tüm sağlık çalışanlarımıza canı gönülden teşekkürü borç biliriz.

Çukurova İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (ÇİHUD) olarak önümüzdeki dönemde pandemi açısından olumlu bir sürecin devam edeceğini düşünerek, Ülkemiz ve derneğimiz bünyesinde İç Hastalıkları alanında önemli bir eğitim etkinliği haline gelerek gelenekselleştireceğimiz kongremizin ilkini iç hastalıkları uzmanları başta olmak üzere dâhili tıp bilimlerinde farklı branştan meslektaşlarımızın da olacağı tecrübe ve kanıta dayalı ilk toplantımızı 27 Mayıs - 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında yüz yüze katılımla Adana’da Çukurova Üniversitesi Mithat Özhan Amfisinde düzenlenmesine karar verilmiştir.

Kongremizde İç Hastalıkları kliniklerindeki çok önemli ve ilgi çeken konuların yanı sıra çoklu kronik hastalık yönetiminde İç Hastalıkları uzmanının lider görevi görerek bu derece önemli ve kritik role sahip İç Hastalıkları uzmanının, üstlenmiş olduğu bu yükümlülüğün doğası gereği kendini her zaman yeni bilgilerle donatması, mevcut bilgilerini güncellemesi ve edindiği yeni bilgi ve becerileri misyonuna entegre etmesi önem arz etmektedir.

Organizasyon komitesinin önceliği olarak, siz değerli katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmak amaçlanmaktadır. Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya özen göstermiş bulunmaktayız. Ayrıca akademik kariyer yapmakta olan meslektaşlarımıza da sözlü bildiri olanağı sunulacaktır.

Sizleri, 27 Mayıs - 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak ‘’Çukurova İç Hastalıkları Günleri’’ toplantısına sizleri de bizler kadar heyecanlandırdığı düşüncesiyle davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Tayyibe SALER

Prof. Dr. Özgür ÖZYILKAN

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Adana, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org