GREATIST 18. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi 22 EkimEki 2021 - 24 EkimEki 2021 Europe/Istanbulİstanbul, Türkiye
Sağlık Bilimleri

Hedeflere Aşama Aşama Ulaşmanın Sevincini Yaşıyoruz

Vestiyer Yayın Grubu (VYG) olarak, Diş Malzemeleri Sanayici İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve Dental Tribune International (DTI) ile yaptığımız güç birliği, meyvelerini vermeye devam ediyor.

Güç birliğimizin somutlaştığı ilk yer, GREATIST 2015 Kongre ve Fuarı olmuştu. Büyük bir heyecanla hazırlandığımız GREATIST 2015’in, beklentilerin çok üstünde bir başarı elde etmesi, sonraki yıllar için sorumluluğumuzu ve azmimizi birkaç basamak yukarıya taşımıştı.

GREATIST 2016 ise, söz konusu başarının artarak devam ettiği bir yıl oldu. GREATIST çatısı altında düzenlenen kongre ve sempozyumlarda 1.640 katılımcıyı ağırlarken, fuar alanımızda ise 3.788 ziyaretçiyi misafir ettik.

Bu noktada dürüstçe itiraf etmemiz gerekir ki, kongre katılımcı ve ziyaretçilerimizin büyük bölümü, ülkemiz içinden gelen meslektaşlarımızdı. Yurt dışından katılanlar %10 civarında bir bölüm oluşturuyordu. “Başarıda İkinci Safha” olarak bahsettiğimiz yeni hedefimiz, işte tam da bu orandı.

Başarıda İkinci Safha 2017’de Gerçekleşti

2017 yılı hazırlıklarında yurt dışı tanıtım ve kayıtlarımıza hız verdik. Hedefimiz, yurt dışından katılımları artırarak %15’i geçmek, toplamda ise 2.000’i yakalayıp, fuar ziyaretinde ise 4.000’i geçmekti.

Ulaştığımız Hedefi Yayınlamak Gurur Verdi

2017’de GREATIST kapsamında yapılan kongre, sempozyum, seminer vb. etkinliklere (fuar ziyaretçileri hariç olmak üzere) 2.118 kişi katıldı. Katılımcıların 1207’si diş hekimi, 437’si diş teknisyeni, 308’i hekim yardımcısı ve 166’sı ise diş hekimliği öğrencisiydi. Bütün bu katılımcıların isim listesini şu linkte yayınladık, inceleyebilirsiniz: http://www.greatist.pro/Kongre-Katilimci-Listesi-s103tr.html

23 Farklı Ülkeden Katılımcılar

Yurtdışı katılımcının artması hedefimize ulaşmak da yüzümüzü güldürdü. Pakistan, Azerbaycan, İran, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Afganistan, Almanya, Irak, Libya, Suriye, Avusturya, Makedonya, Yunanistan, Arnavutluk, Belçika, İsviçre, Moldova, Sırbistan, Çin, Kıbrıs, Filistin ve İngiltere olmak üzere 23 farklı ülkeden katılımcı GREATIST’e geldi.

Her zaman söylediğimiz gibi, GREATIST, sektörün bütün bileşenleriyle beraber, 18 yıldan bu yana ilmek ilmek ördüğümüz bir başarı hikâyesi aslında. Şimdi bu başarı hikâyesine, yurt dışından daha fazla meslektaşımızı ortak etmeyi amaçlıyoruz. Gerçekleştirdiklerimize ve hedeflerimize göz atmak isterseniz bu bölümü de inceleyebilirsiniz: http://www.greatist.pro/Raporlar-s68tr.html

Dünyanın başkenti unvanına sahip İstanbul’a yaraşır bir GREATIST için, diş hekimliği bilimine ve sektörüne emek vermiş, gönül vermiş bütün dostların desteğine ihtiyacımız var. Mesleğimize dair küçük veya büyük katkı vermek isteyen herkese kapımız ardına kadar açık.

Buluşma Yeri ve Tarihi

18. GREATİST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı'nı, pandemide ikinci dalga beklentileri ve katılımcıların sağlığını düşünerek 2021 yılına erteledik. Ama moral bozmuyoruz, bütün heyecanımızı ve enerjimizi gelecek yıla aktarıyoruz..

Yeni tarihimiz, 22-24 Ekim 2021. Adresimiz, yıllardır olduğu gibi yine Grand Cevahir Kongre Merkezi.

Bütün duyuruları, haberleri resmi web sitemiz www.greatist.pro adresinden sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Ayrıca bizi Twitter (@greatistpro) ve Facebook (/greatistpro) hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Hep birlikte, yolumuz açık olsun.

Dt. BÜLENT MANAV
GREATIST 2021 Düzenleme Komitesi Adına

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org