HIMSS-Eurasia 2021 Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı 17 KasımKas 2021 - 19 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Bilişim-Teknoloji

Değerli Sağlık Bilişimi Profesyonelleri;

Türkiye’nin sağlıkta dijital dönüşüm başarısı ve HIMSS EMRAM Kriterleri bakımından kat ettiği mesafe, tüm bölge ülkeleri ve gelişmekte olan ülkeler bakımından Türkiye’yi rol model konumuna getirdi. Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerini kapsayacak şekilde uluslararası bir etkinlik olarak geçtiğimiz “HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi Teknolojileri Konferansı ve Fuarı” dijital etkinliğinde 85 ülkeden 3225 ziyaretçinin bir araya gelmesi Türkiye’nin bu başarısını daha da pekiştirmiştir.

Pandemi sonrası yeni normalde HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı ile 17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında sizleri Antalya’da buluşturmaya hazırlanıyoruz. Aynı zamanda Hibrit bir etkinlik olarak dijital sağlık alanında tüm dünyadan sağlık profesyonellerinin katılımını bekliyoruz.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayeleri başta olmak üzere üniversitelerin ve özel hastanelerin işbirliği ve bölge ülkelerinin sağlık otoritelerinin aktif katılımıyla gerçekleşecek HIMSS + Eurasia Konferansı; katılımcılarına inovasyona dayalı sağlık çözümleri ve en iyi IT uygulamaları ile buluşma fırsatı sunacak. Böylelikle sağlık sektöründe güncel gelişmeleri ve geleceği birlikte keşfedeceğiz.

Dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, yeni teknolojiler, yapay zekâ ve ileri uygulamaların sergileneceği sağlık bilişimi fuarı da bu kapsamda sağlık bilişim firmaları ile kamu, özel sektör ve akademiden sağlık yöneticileri ve sağlık IT profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak. Sektör oyuncularının ticari bağlantılar kurarak işbirliği fırsatları yakalayabileceği fuar alanının yanı sıra etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek B2B görüşmeler de hedef kurum ve alıcılarla görüşme imkânları sağlayacak.

HIMSS + Eurasia ile ilgili daha geniş ve güncel bilgi için www.himsseurasia.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sürekli değişen ve gelişen sağlık bilişimi alanında, yeni uygulama ve gelişmeleri keşfetmek amacıyla tüm sağlık profesyonelleri ve sağlık yöneticilerini 17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak etkinliklere davet ediyoruz.

Dr. Şuayip BİRİNCİ
T.C. Sağlık Bakanlığı
Bakan Yardımcısı

Harold “Hal” WOLF III
Başkan & CEO, HIMSS

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org