ICAKMPET-2021 2. Uluslararası Mühendislik ve Teknolojide Çok Disiplinli Perspektiflerden Bilgi Geliştirme Konferansı 22 AralıkAra 2021 - 23 AralıkAra 2021 Europe/Istanbulİstanbul, Türkiye
Mühendislik Bilimleri

IFERP, Mühendislik ve Teknolojide Çok Disiplinli Perspektiflerden Bilgiyi Geliştirmeye İlişkin 2. Uluslararası Konferansın (ICAKMPET-21) 22 - 23 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul, Türkiye'de düzenleneceğini duyurmaktan mutluluk duyar. Mevcut Teknolojik gelişme ve yenilikçi ve ileri endüstriyel uygulamalara dönüşüm, bu bilgi etkinliğinin düzenlenmesi gerekliliğini beraberinde getirdi.

This conference will be an excellent opportunity to discuss the current progress in Science, Technology, Engineering, Management related fields, the development based upon new concepts, and the advances in modern world.

ICAKMPET 2021 an optimistic union of scholars, scientists, engineers, students from universities, industries across world to present, debate the ongoing research activities and hence to foster further research relationships between universities and industries.

ICAKMPET 2021 will inspire and welcome innovative ideas, methodologies, research findings and processes in Multi-Disciplinary Research

At ICAKMPET 2021 we also study on solutions for environmental, psychological issues raised due to the developments in Science, Technology, Engineering, and Management.

ICAKMPET 2021 öğrenilen topluluk desteği, Çok Disiplinli Araştırmadaki zorluklar için istikrarlı bir azaltma çözümü öngörecek ve sağlamaya çalışacaktır.

Elbette bu konferans, Çok Disiplinli Araştırma ve teknoloji alanında en iyi konuşmacıların kendi deneyimlerini paylaşacağı, en iyi uygulamaları ve iş kullanım örneklerini sergilediği, katılımcıları öğretmek ve teşvik etmek için tasarlanmış teknik konuşmalarla dolu olacaktır.

Konferansa yazar, sunucu, sponsor, katılımcı veya dinleyici olarak katılabilirsiniz.

ICAKMPET 2021, katılımınızın kesinlikle ödüllendirileceğini garanti ediyor ve sizinle İstanbul'da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Konferansın Amacı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org