ICAKMPET-2021 2nd International Conference on Advancing Knowledge from Multidisciplinary Perspectives in Engineering & Technology 22 AralıkAra 2021 - 23 AralıkAra 2021 Europe/Istanbulİstanbul, Türkiye
Mimarlık, Planlama ve TasarımMühendislik Bilimleri

IFERP, Mühendislik ve Teknolojide Çok Disiplinli Perspektiflerden Bilgiyi Geliştirmek Üzerine 2. Uluslararası Konferansın (ICAKMPET-21) 22 - 23 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul, Türkiye'de düzenleneceğini duyurmaktan mutluluk duyar. Mevcut Teknolojik gelişme ve yenilikçi ve ileri endüstriyel uygulamalara dönüşüm, bu bilgi etkinliğinin düzenlenmesi gerekliliğini beraberinde getirdi.

Bu konferans Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Yönetim ile ilgili alanlardaki mevcut ilerlemeyi, yeni kavramlara dayalı gelişimi ve modern dünyadaki gelişmeleri tartışmak için mükemmel bir fırsat olacaktır.

ICAKMPET 2021, bilim adamları, bilim adamları, mühendisler, üniversitelerden öğrenciler ve dünya çapındaki endüstrilerden bugüne kadar devam eden araştırma faaliyetlerini tartışan ve dolayısıyla üniversiteler ve endüstriler arasında daha fazla araştırma ilişkisini teşvik eden iyimser bir birlik.

ICAKMPET 2021, Çok Disiplinli Araştırmada yenilikçi fikirlere, metodolojilere, araştırma bulgularına ve süreçlere ilham verecek ve memnuniyetle karşılayacaktır.

ICAKMPET 2021'de Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Yönetim alanındaki gelişmeler nedeniyle ortaya çıkan çevresel, psikolojik sorunlara yönelik çözümler üzerinde de çalışıyoruz.

ICAKMPET 2021 öğrenilen topluluk desteği, Çok Disiplinli Araştırmadaki zorluklar için istikrarlı bir azaltma çözümü öngörecek ve sağlamaya çalışacaktır.

Elbette bu konferans, Çok Disiplinli Araştırma ve teknoloji alanında en iyi konuşmacıların kendi deneyimlerini paylaşacağı, en iyi uygulamaları ve iş kullanım örneklerini sergilediği, katılımcıları öğretmek ve teşvik etmek için tasarlanmış teknik konuşmalarla dolu olacaktır.

Konferansa yazar, sunucu, sponsor, katılımcı veya dinleyici olarak katılabilirsiniz.

ICAKMPET 2021, katılımınızın kesinlikle ödüllendirileceğini garanti ediyor ve sizinle İstanbul'da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org