ICITS 2021 14. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumu 26 EkimEki 2021 - 28 EkimEki 2021 Europe/Istanbul
Eğitim Bilimleri

Sempozyum Çağrısı
Değerli Katılımcılar,

Sizleri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü ev sahipliğinde 26-28 Ekim 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenleyeceğimiz 14. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumu’nda (ICITS2021) aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Sempozyumun teması Öğretim Tasarımına Dönüş: Sorunlar ve Çözümler olup, sempozyumda öğretim teknolojileri ve öğretim tasarımına yönelik çalışmaların yanı sıra farklı alanlarda çalışan araştırmacıları, lisansüstü öğrencileri ve eğitimcileri bir araya getirerek bilgi, deneyim ve fikirlerini paylaşmaları hedeflenmektedir. ICITS2021, aynı zamanda alan uzmanlarının sempozyum temasına yönelik teorik ve pratik çözümlerin tartıştıkları panellere ev sahipliği yapmaktadır.

COVID-19 pandemisi ile başlayan acil uzaktan eğitim süreci öğretim tasarımının önemini bir kez daha kavramamıza neden olmuştur. Bu bağlamda sempozyum kapsamında gerçekleştirilecek paneller ve oturumlarda öğretim tasarımı sürecinde işe koşulması gereken yeterlikler, öğretim teknolojileri alan mezunları için oluşturulabilecek iş imkanları, öğretmen ve öğretmen eğitimcilerinin dijital yeterliklerinin geliştirilmesi gibi konulara odaklanılacaktır.

Hakem değerlendirme süreci sonunda kabul edilen bildiri özetleri ICITS2021 özet bildiriler kitapçığında elektronik olarak yayımlanacaktır. Tam metin olarak gönderilen bildiriler ise hakem değerlendirmesinden sonra ICITS2021 tam metin bildiri kitabında yayımlanacaktır. Ayrıca sempozyum danışma kurulu tarafından seçilen üç bildiriye “ICITS 2021 En İyi Sunum Ödülü” verilecektir.

Dr. Öğretim Üyesi İlknur REİSOĞLU
Sempozyum Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org