International Conference on Management Economics and Business (IConMEB) 05 KasımKas 2021 - 09 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye
Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Sevgili meslektaşım,
Sizleri 06-09 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya, Türkiye'de gerçekleştirilecek olan Uluslararası Yönetim Ekonomisi ve İşletme Konferansı'na (IConMEB) davet etmek istiyoruz. Konferans, Uluslararası Eğitim ve Bilim Araştırmaları Derneği (ISRES) tarafından düzenleniyor . IConMEB, düzenli olarak düzenlenen yıllık bir konferanstır. IConMEB 2021, ISRES organizasyonunun üçüncü konferansıdır .

Konferansta sunumlar çevrimiçi olarak yapılabilir . Online sunumu tercih eden katılımcıların kayıt sırasında sanal seçeneği seçmeleri gerekmektedir . Eurasia Proceedings of Educational & Social Sciences ( www.epess.net ) dergisinde tüm makaleler hakem değerlendirme sürecinden sonra İngilizce olarak yayınlanacaktır . IConMEB 2021 katılımcıları, ISRES Yayıncılık tarafından her yıl yayınlanan " Sosyal Bilimlerde Güncel Çalışmalar 2021 " başlıklı kitaba kitap bölümleri gönderebilirler . Dergi ve kitap yayınları tamamen ücretsizdir konferans katılımcıları için. Araştırma makaleleri kitap bölümü olarak kabul edilmez. Konferans katılımcıları bir kitap bölümü göndermek isterlerse, kendi alanlarında teorik bir konu hakkında yazmalıdırlar. Yıllık kitap yayınlandıktan sonra çeşitli veri tabanlarına (Scopus, web of science vb.) indekslenmek üzere gönderilecektir.

Konferansın amacı, farklı ülkelerden akademisyenleri, öğrencileri ve yöneticileri bir araya getirmek ve yönetim, ekonomi ve işletme alanlarının tüm alanlarında teorik ve pratik konuları tartışmaktır . Bu alandaki ileriye dönük, değerli katkılarınız Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecek ve sunulması uygun görülenler ayrıca Bildiriler Kitabı'nda yayınlanacaktır. Uzmanlığınızı, deneyiminizi ve kaynaklarınızı iş arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir ortam oluşturmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılarımla,

IConMEB Düzenleme Kurulu

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org