International Conference on Medical and Health Sciences (ICMeHeS) 05 KasımKas 2021 - 08 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye
Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşım,

Sizi 5-8 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya, Türkiye'de gerçekleştirilecek olan Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Konferansı'na (ICMeHeS) davet etmek istiyoruz. Konferans, Uluslararası Eğitim ve Bilim Araştırmaları Derneği (ISRES) tarafından düzenleniyor . ICMEHES, düzenli olarak düzenlenen yıllık bir konferanstır

. Konferansın çevrimiçi sunum seçeneği vardır. Online sunumu tercih eden katılımcıların kayıt sırasında sanal seçeneği seçmeleri gerekmektedir . Eurasia Proceedings of Health, Environment and Life Sciences (EPHELS) ( www.ephels.net ) dergisinde İngilizce olarak yayınlanan tüm makaleler hakem değerlendirme sürecinden sonra yayınlanacaktır. Bilim, Çevre ve Sağlıkta Eğitim Dergisi ( www.jeseh.net ). Ayrıca ICMEHES konferansına tam metin olarak gönderilen yüksek kaliteli bildiriler editörler tarafından International Journal of Secondary Metabolite (IJSM) dergisine davet edilmektedir. IJSM, SCOPUS ve EBSCO indekslerinde/veritabanlarında indekslenmiştir.

ICMEHES 2021 katılımcıları, ISRES Yayıncılık tarafından her yıl yayınlanan " Current Studies in Health and Life Sciences 2021 " ve " Current Studies in Basic Sciences, Engineering and Technology 2021 " başlıklı kitaplara bölüm gönderebilirler . Dergi ve kitap yayınları tamamen ücretsizdirkonferans katılımcıları için. Araştırma makaleleri kitap bölümü olarak kabul edilmez. Konferans katılımcıları bir kitap bölümü göndermek isterlerse, kendi alanlarında teorik bir konu hakkında yazmalıdırlar. Yıllık kitaplar yayınlandıktan sonra çeşitli veri tabanlarına (Scopus, web of science vb.) indekslenmek üzere gönderilecektir.

Konferansın amacı, farklı ülkelerden akademisyenleri, öğrencileri ve yöneticileri bir araya getirmek, Tıp ve Genel Sağlık Bilimlerinin tüm alanlarında teorik ve pratik konuları tartışmaktır.. Bu alandaki ileriye dönük, değerli katkılarınız Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecek ve sunulması uygun görülenler Bildiriler Kitabı'nda yayınlanacaktır. Uzmanlık, deneyim ve kaynaklarınızı paylaşabileceğiniz bir ortam oluşturmaktan memnuniyet duyacağız. meslektaşların.

Saygılarımla,

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org