İstanbul Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi 17 HaziranHaz 2022 - 19 HaziranHaz 2022 Europe/Istanbulİstanbul, Türkiye

Tıp

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) İstanbul Şubesi’nin, Brown Üniversitesi ile birlikte17-19 Haziran 2022 tarihlerinde Point Otel Barbaros'ta düzenleyeceği “İstanbul Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi"'ni, Türkiye’nin tarih, kültür ve doğal güzelliği ile eşsiz şehri İstanbul’da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Covid Pandemisi nedeniyle, İlkini 27-29 Kasım 2020 tarihlerinde düzenlediğimiz “İstanbul Dermato-Romatoloji Güncelleme Zirvesi’ni ve ikincisini 25-27 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlediğimiz Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi’ni online olarak gerçekleştirdik.

Sempozyum sonrası hastalıkların farklı uzmanlık alanlarının birlikte değerlendirilmesinin çok yararlı olduğu geri bildirimleri bu toplantıların multidisipliner olarak düzenlenmesinde bizlere motivasyon olmuştur.

Güncelleme Zirvesinde uluslararası bilimsel tanınırlığı olan konuşmacılar, dermatoloji, gastroenteroloji ve romatolojinin birlikte ilgilenmesini gerektiren hastaların yönetimi ve tedavisiyle ilgili sunumlar yapacaktır. Sunumları, uzmanına danışın oturumları ve kursların tamamı pragmatik, gerçek dünya klinik çalışmalarını temel alacak ve vaka tabanlı tartışmalara ağırlık verilecektir.

İnteraktif bilimsel programı ile beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz toplantımızda, siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve bilimsel katkıları kongremizi zenginleştirecektir.

Umarız 17-19 Haziran 2022 tarihine kadar salgının önüne geçmek mümkün olur ve tekrar birbirimizi görme fırsatını elde ederiz.

İstanbul Dermato-Gastro-Romatoloji Güncelleme Zirvesi 2022’e katılımınızı ve sizleri “Asya ve Avrupa’yı birleştiren efsane şehrinde” ağırlamayı heyecanla bekliyoruz!

Prof. Dr. Tuncay Duruöz
Sempozyum Eş Başkanı
TRASD İstanbul Şubesi Başkanı

Prof. Dr. Abrar A. Qureshi, MPH
Sempozyum Eş Başkanı
Brown Üniversitesi Dermatoloji AD. Başkanı
Rhode Island - ABD

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org