KBUD Kongre & LAB Expo 2021 ve 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu 11 EkimEki 2021 - 14 EkimEki 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarım,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan KBUD Kongre & LAB Expo 2021 ve 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu’nu 11 - 14 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de gerçekleşeceğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Covid-19 pandemisinin stresini ve yorgunluğunu hafifletecek, bilimsel içeriği zengin ve yeniden sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek bir kongre hazırlığının tatlı telaşı içindeyiz. İki yıl aradan sonra yüz yüze gerçekleştireceğimiz bu kongremize ve sempozyumumuza tüm üyelerimizi, klinik biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, toksikoloji, immünoloji, hematoloji ve laboratuvar tıbbı ile ilgilenen araştırmacıları ve laboratuvar teknoloji firmalarını kongremize davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Konferans, panel ve kursları ile deneyimlerimizi paylaşacağımız, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olsun istiyoruz. Düzenleme çalışmalarımız sırasında kongre programımıza önerileriniz, desteğiniz ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye Derneğimizin resmi web sitesi www.kbud.org.tr ve kongre web sitesi www.kbud2021.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sizleri kongremize bekliyoruz. Ümitlerinizi canlı tutmak ve umutlarımızı yitirmemek bizim elimizde. Sıkıntılı günlerin geçeceği, huzurlu ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere, sevgi ile kalın.

Saygılarımla

Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Başkan

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org