Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği 15. Uluslararası Sürekli Eğitim Kongresi 12 KasımKas 2021 - 13 KasımKas 2021 Europe/Istanbulİstanbul, Türkiye

Veteriner ve Hayvancılık

Sevgili Meslektaşlarımız,

KHVHD - 15. Uluslararası Sürekli Eğitim Kongresi, Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği’nin ev sahipliğinde 12-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Wow İstanbul Hotels & Convention Center’da gerçekleşecektir.

Tüm dünyanın yaşadığı Covid-19 pandemisi sebebiyle 2020 yılının Mart ayından beri mesafe, maske ve hijyen kurallarıyla yaşadığımız ve ayrı kaldığımız bu uzun aradan sonra değerli veteriner hekimlerimiz ve firmalarımız ile KHVHD 15. Uluslararası Sürekli Eğitim Kongresi’nde tekrar biraraya gelecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Pandemi koşullarına göre dizayn edilecek olan 15. KHVHD Uluslararası Sürekli Eğitim Kongresi, iki gün boyunca kahve araları, yemekler, kokteyl ve gala sırasında birbirinden değerli konuşmacıları Küçük Hayvan Hekimleri ile buluşturmayı ve güncel bilgileri dinamik oturumlarla paylaşmayı hedeflemekteyiz.

Kongremizde, genç meslektaşlarımız kıdemli araştırmacılar ile bir araya gelerek uygulanabilir ve bilimsel değeri yüksek yeni projeler planlayabilecekleri bir ortam bulacaklardır.

Küçük Hayvan Hekimliğinin her alanından uzman kişilerin güncel bilgiler ile klinik tedavi, tanı ve klinik yönetimlere tutacakları ışıkla hep birlikte aydınlanabilmek, bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve sorunlarımızı paylaşmak, birlikte çözüm önerileri bulmak, sosyal paylaşımlarda bulunarak meslektaşlar arası iletişimi güçlendirmek üzere sizlerle bir araya gelmek en büyük dileğimiz.

Mesleki sevgi ve saygılarımızla…

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org