Muğla İç Hastalıkları Günleri 2022 09 HaziranHaz 2022 - 12 HaziranHaz 2022 Europe/IstanbulMuğla, Türkiye

Tıp

Değerli Bilim İnsanları,

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından, Muğla İç Hastalıkları Günleri’nin ilki Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü desteği ile Muğla’nın eşsiz güzellikteki doğası ile bilimsel bir şöleni birleştirerek 9-12 Haziran 2022’de gerçekleşecektir.

Kronik sistemik hastalıkların önemli bir toplum sağlığı olduğu gerçeği ile bu hastalıkların önlenmesi ve tedavisi için güncel bilgilerin paylaşılması oldukça önemlidir. Yaşlanan bir Dünya nüfusu ve ükemizde de yaşlı nüfusun giderek artıyor oluşu özellikle ileri yaşlarda daha çok tıbbi, sosyal, psikolojik ve toplumsal sorunlara neden olan bu kronik sistemik hastalıkların önemini daha çok ortaya koymaktadır. Tıp alanındaki tüm branşların kronik sistemik hastalıklar ile ilgili genel tababet kuralları dahilinde bilgilerinin güncel kalması bu nedenle oldukça önemlidir.

İç Hastalıkları uzmanları, Aile Hekimi uzmanları, bu branşların araştırma görevlileri için klinik pratikte bu önemli özellikleri taşıyan ve toplumumuzda sık görülen hastalıklar veya bunların tedavi ya da semptom yönetimlerini konu alan bilimsel bir şölen hazırladık. Amacımız Muğla’nın eşsiz doğası eşliğinde bilimsel kazanımlarımızı farklı disiplinlerin aynı prensiplerle hastalarına olan değerli yaklaşımları birlikte irdelemek, paylaşmak ve deneyimlemektir.

Sizleri, Muğla’nın güzel doğasında bilgilerimizi tazelemek ve hastalarımıza klinik pratik yaklaşımlarımızı tartışmak amacıyla ; Dahili Yoğun Bakım, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji ve Hepatoloji, Genel Dahiliye, Geriatri, Hematoloji, Nefroloji, Romatoloji ve Tıbbi Onkoloji alanlarındaki konularla harmanladığımız bu ilk kongremize davet etmek istiyoruz.

Birlikte bilim için sohbete şimdiden hoşgeldiniz.

Prof. Dr. Emine Figen TARHAN
Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Muğla, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org