NRSEM-2021 5. Uluslararası Doğal Kaynaklar ve Sürdürülebilir Çevre Yönetimi Konferansı 08 KasımKas 2021 - 12 KasımKas 2021 Europe/IstanbulLefkoşa, K.K.T.C.
Mühendislik Bilimleri

Konferans Hakkında:
Bilimsel bir program, kapsamlı konuşmalar, özel oturumlar, hakemli katkılı makalelerin sözlü ve poster sunumları ve doğal kaynaklar (Su ve Enerji) alanında daha fazla gelişme için sergilenebilecek heyecan verici ve yenilikçi araştırma ürünlerinden oluşan bu beş günlük konferans ) Sürdürülebilir Çevre Yönetimi. Ayrıca, NRSEM-2021 bu nedenle (1) hükümet politika yapıcıları ile bilim ve çözüm sağlayıcılar arasındaki uçurumu yenilikçi fikirler ve yardımcı olacak yeni vizyonlarla kapatmanın mevcut zorluklarını ele almak için (1) uygulanabilir çözümleri ele almaya, tartışmaya ve sunmaya adamıştır. doğal kaynaklar (su, enerji) ve çevre alanında karşılaştığımız zorlukları çözmek. Sürdürülebilir Çevre Yönetimi konusunda doğal kaynaklar (Su ve Enerji) alanında daha fazla gelişme için sergilenebilecek hakemli katkılı makalelerin ve heyecan verici ve yenilikçi araştırma ürünlerinin sözlü ve poster sunumları. Ayrıca, NRSEM-2021 bu nedenle (1) hükümet politika yapıcıları ile bilim ve çözüm sağlayıcılar arasındaki uçurumu yenilikçi fikirler ve yardımcı olacak yeni vizyonlarla kapatmanın mevcut zorluklarını ele almak için (1) uygulanabilir çözümleri ele almaya, tartışmaya ve sunmaya adamıştır. doğal kaynaklar (su, enerji) ve çevre alanında karşılaştığımız zorlukları çözmek. Sürdürülebilir Çevre Yönetimi konusunda doğal kaynaklar (Su ve Enerji) alanında daha fazla gelişme için sergilenebilecek hakemli katkılı makalelerin ve heyecan verici ve yenilikçi araştırma ürünlerinin sözlü ve poster sunumları. Ayrıca, NRSEM-2021 bu nedenle (1) hükümet politika yapıcıları ile bilim ve çözüm sağlayıcılar arasındaki uçurumu yenilikçi fikirler ve yardımcı olacak yeni vizyonlarla kapatmanın mevcut zorluklarını ele almak için (1) uygulanabilir çözümleri ele almaya, tartışmaya ve sunmaya adamıştır. doğal kaynaklar (su, enerji) ve çevre alanında karşılaştığımız zorlukları çözmek.

Bu nedenle konferans, dünya çapındaki uzmanlara, bilim adamlarına ve ilgili alanlarda çalışan araştırmacılara en son araştırma sonuçlarını ve gelişmeleri paylaşma, en son teknolojiyi inceleme ve uluslararası bir dostluk kurma şansı vermeyi amaçlamaktadır. Bu konferans, insancıl ve eleştirel bir düşünce yaklaşımına dayalı olarak küresel ısınma ve iklim değişikliğinin zorlukları hakkında entelektüel rehberlik ve bilimsel kanıt sağlamayı, küresel toplumda eşitliği ve daha sürdürülebilir toplumları inşa etmek için araştırma ve eğitimi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Konferans Onursal Başkanı

Dr. İrfan Suat Günsel
Başkan, Mütevelli Heyeti, Yakın Doğu Üniversitesi
Konferans Başkanı

Dr. Hüseyin Gökçekuş
Su ve Çevre Mühendisliği Profesörü
Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat ve Çevre Mühendisliği Fakültesi Dekanı,
Enerji, Çevre ve Su Araştırma Merkezi (ENÇESU) Yönetim Kurulu Başkanı

 • NRSEM-2021 5. Uluslararası Doğal Kaynaklar ve Sürdürülebilir Çevre Yönetimi Konferansı düzenleyicisi
Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Lefkoşa, K.K.T.C.

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org