OSTEO 2021 “Osteoporoz, Osteoartrit ve Kas-İskelet Sistemi Ağrıları" Kongresi 08 EkimEki 2021 - 10 EkimEki 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,

OSTEO 2021 “Osteoporoz, Osteoartrit ve Kas-İskelet Sistemi Ağrıları" Kongresi 8-10 Ekim 2021 tarihlerinde dijital platformda gerçekleştirilecektir.

Kongrenin içeriğinde gerek akademik çalışma ve araştırmalarda gerekse günlük hekimlik uygulamalarında önemli yer tutan; osteoporoz ve osteoartrit yanında ağrıya, yaşam kalitesinde olumsuz etkilenmelere ve iş gücü kaybına neden olan farklı kas iskelet sistemi sorunlarına da kapsamlı olarak yer verilmiştir.

Bu bağlamda kas iskelet sistemine global bir bakış ile hazırlanan "OSTEO 2021 Kongresi” programında; hastalıklardan korunma, güncel tanı ve tedavi yaklaşımları ulusal ve uluslararası platformlardan alanında deneyimli akademisyenlerce farklı yönleri ile, detaylı olarak irdelenecektir.

Hastalıklara çok yönlü bir yaklaşım ile ve interaktif olarak hazırlanan oturumlar yanında sözlü ve poster sunumları ile, meslektaşlarımızın araştırma sonuçlarının geniş bir kitleye iletilmesine ve üst düzey bir bilimsel tartışma ortamı oluşturulmasına olanak sağlanacaktır.

Kıdemli meslektaşlarımız için bilgi güncelleme salonlarında birikimlerin paylaşılması ve tartışılması öncelenirken, genç meslektaşlarımız için temel eğitimi içeren bilgiler deneyimli eğiticiler tarafından sunulacaktır.

Kongre programının bilimsel ve sosyal açılardan siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile zenginleşeceğine inanarak, kongremizde birlikte olmaktan mutluluk ve onur duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.

Her anlamda verimli bir kongre gerçekleştirebilmek umudu ile,

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Yeşim GÖKÇE KUTSAL
Başkan

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org