SWC 2021 Dünya Güneş Kongresi & ISREE 2021 14. Uluslararası Yenilenebilir Enerji Eğitimi Sempozyumu 25 EkimEki 2021 - 29 EkimEki 2021 Europe/Istanbul
Eğitim Bilimleri

SWC 2021 Hoş Geldiniz Mesajı

Dave Renné - SWC 2021 Kongre Başkanı
Uluslararası Güneş Enerjisi Derneği Güneş Dünyası Kongresi (SWC) 2021'e hoş geldiniz!

Sanal Kongre 25-29 Ekim 2021 haftasında online olarak gerçekleştirilecektir. Daha önceki ISES Kongrelerinde olduğu gibi, Uluslararası Enerji Ajansı'nın Güneş Enerjisi ile Isıtma ve Soğutma Programının bu Kongrenin Ana Ortağı olacağını bir kez daha duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ISES, Solar World Congress'i ilk kez çevrimiçi bir etkinlik olarak gerçekleştiriyor. Bununla birlikte, diğer son Kongrelerde olduğu gibi, SWC 2021, geniş güneş ve yenilenebilir enerji alanında yer alan önemli teknoloji ilerlemelerini vurgulamak için bilim ve araştırma topluluğu ile yenilenebilir enerji karar vericileri, geliştiricileri, finansörleri ve uygulayıcıları arasında bağlantı kuracaktır.

Kongrenin özü, %100 Yenilenebilir Enerji, güneş enerjisi ve güneş enerjisi teknolojileri, depolama teknolojileri ve şebeke entegrasyonu sorunları, enerjiden yenilenebilir yakıtlara ulaşma perspektiflerini kapsayan geniş bir tema yelpazesinde yenilikleri ve ilerlemeleri vurgulayan Bilimsel Programı olacaktır. , bina mimarisi ve kentsel tasarım ve enerji meteorolojisi. Bu web sitesini incelemenizi ve bu tematik alanlardan bir veya daha fazlasında en son çalışmalarınızla Kongreye katkıda bulunmanızı öneririz. Tüm sözlü sunumlar önceden kaydedilecek ve Kongre öncesinde kayıtlı katılımcılara sunulacaktır. Gerçek teknik program, daha sonra, sözlü sunumların yazarlarının çalışmalarının kısa bir özetini vermek ve soruları yanıtlamak ve Kongre katılımcıları ile interaktif bir canlı diyalog kurmak için hazır olacakları birkaç gün boyunca paralel yollardan oluşacaktır. Ayrıca belirlenmiş poster oturumları ve kayıtlı katılımcıların poster sunum yapan kişilerle etkileşim kurma fırsatları olacaktır.

Kongrede ayrıca her gün çeşitli genel konuşmalar ve paralel tema ile ilgili açılış konuşmaları yer alacaktır. Bu konuşmalar ya kaydedilecek ya da canlı olarak sunulacaktır. Genel bir oturumun tipik formatı, geniş bir ilgi alanını tartışan 2-3 seçkin konuşmacıyı ve ardından Kongre katılımcıları ile etkileşimli diyalog fırsatını içerecektir. Hafta boyunca çeşitli diğer benzersiz etkinlikler de sunulacak; Kongre programı geliştikçe sizi bu web sitesinde güncel tutacağız.

ISES'in herkes için verimli ve akıllıca kullanılan %100 yenilenebilir enerji vizyonu, iklim değişikliğinin zorlukları toplum için sürekli büyüyen bir tehdit haline geldiğinden özellikle kritik önemdedir. Enerji sistemimiz, güçlü kamu talebi ve ulusal ve bölgesel hükümetlerin yanı sıra taban aktivistlerinin çabaları sayesinde karbonsuz bir geleceğe doğru büyük bir dönüşüm yaşıyor ve tanık olduğumuz yenilenebilir teknoloji maliyetlerindeki dramatik düşüşten bahsetmiyorum bile. son on yılda. Ancak enerji sistemimizi karbondan arındırmak için daha fazla acil eylem şarttır ve SWC 2021, %100 yenilenebilir enerjiye hızlı bir şekilde tam bir dönüşüm sağlamak için temel zorlukları nasıl ele alabileceğimizi ele alacaktır. Bu yüzden, Uluslararası Organizasyon Komitesi ve Bilimsel Komite'nin geri kalanıyla birlikte Ekim ayında konuşmacı veya katılımcı olarak bize katılmanız için sizi sıcak bir davette bulunun.

25-29 Ekim 2021'de internette görüşmek üzere!

Dr. David Renné, SWC 2021 Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org