Türk Nöroşirürji Derneği 34. Bilimsel Kongresi 30 EylülEyl 2021 - 03 EkimEki 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 30 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz “Türk Nöroşirürji Derneği 34. Bilimsel Kongremize” davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bildiğiniz üzere, Türk Nöroşirürji Derneği 34. Bilimsel Kongresi 2020 yılında Covid-19 pandemisi nedeni ile düzenlenememişti. Bu yıl içerisinde pandemi şartlarının tamamen sona ermeyeceği öngörüsüyle, kongremizi yüz yüze gerçekleştiremeyeceğiz. Bununla birlikte bu önemli bilimsel ve sosyal platformu daha fazla ertelememek amacıyla çevrim içi düzenleme kararı almış bulunuyoruz. Bu zor günlerde sürekli eğitimimizde en önemli katkı alanı olan kongremiz için Türk Nöroşirürji Derneği Yönetim Kurulu ve Bilimsel Çalışma Grupları ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Kongremiz sayesinde hem bilimsel yenilikleri tartışmak hem de bir nebze de olsa özlem gidermek istiyoruz.

Kongremizin sosyal ana temasını ‘Kadın’ olarak belirledik. Kongre sloganımızı da “Kadınlar İle Güçlüyüz” olarak belirledik. Kadınlarımıza hak ettikleri değeri içinden geçtiğimiz bu yüzyılda bile vermek mümkün olmadığından hem bilimsel hem de sosyal programda onlara daha fazla yer vermeyi görev bildik.

Kongremizin bilimsel ana teması ise ‘Yenilenme’ olarak belirlenmiş olup 34. Ulusal Nöroşirürji kongremizde konferanslar ve bildiriler dışında kalan programı, sık karşılaştığımız sorunlar ve tartışmalı konularda son üç yılın literatürünü sizlere deneyimli tartışmacılar eşliğinde sunulacak oturumlardan oluşturmaya çalıştık. Bu zengin program sayesinde meslektaşlarımızın üç gün içinde birçok konudaki güncel yaklaşımları takip etme şansı bulacağını düşündük. Alanında deneyimli ulusal ve uluslararası konuşmacıların konferanslarının zevk ve ilgi ile takip edileceğini düşünüyoruz.

Ayrıca bu kongremizde ilk kez ‘Kısa Cerrahi Video Galerisi’ oluşturulacaktır. Meslektaşlarımız, ilginç ve izlenmeye değer buldukları cerrahi videolarını bu galeride bizlere sunabileceklerdir.

Mesleğimizin stresi ve bizlere yüklediği meşguliyeti de göz önüne alarak bu üç günlük yoğun programın sizleri daha fazla yormaması için sosyal programı da zengin tutmaya çalıştık. Farklı konularda konferanslar, resim sergisi, mini konser gibi programlarla sizlere keyif alacağınız bir kongre ortamı yaratmayı amaçladık.

Tüm meslektaşlarımızı hem bilimsel olarak kendilerini güncellemek hem de uzaktan da olsa birbirimizi görmek için kongremize davet ediyor ve Ekim ayını sabırsızlıkla bekliyoruz.

En derin saygı ve sevgilerimizle.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Emel Avcı
Türk Nöroşirürji Derneği Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org