Türk Toraks Derneği 24. Yıllık Ulusal Kongresi 17 KasımKas 2021 - 21 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatı ciddi derecede etkileyen pandemi günlerinde Türk Toraks Derneği’nin (TTD) bilgi, tecrübe ve desteği ile önemli bir süreç yaşamaktayız. Pandemi nedeniyle her ne kadar fiziksel şartlarda bir araya gelemesek de tüm yönlerden oldukça verimli ve yoğun emek harcanan TTD 23. Yıllık Sanal Kongre’sini geride bıraktık. Bizlerde kongre ekibi olarak 24. Yıllık Kongremiz için hazırlık sürecine büyük bir coşkuyla başladık.

TTD ailesinin en önemli misyonlarından olan “Katılımcılık, dayanışma ile bilimsel ve kanıta dayalı tıp” çatısı altında 24. Yıllık Kongremizin sloganını “Gücümüz Dayanışma, Işığımız Bilgi” olarak belirledik.

Bilimsel programın düzeyi ve doyuruculuğunun yüksek olduğu ve sosyal anlamda da zengin bir ortamın olduğu TTD kongrelerimizin ortak çıkış noktası hepinizin desteği ve yoğun emeğidir. TTD ailesinin katkılarıyla 24. Yıllık Kongremizin de geleceğimizin mimarları olan genç meslektaşlarımızın mesleki bilgi ve beceri açısından kendilerini geliştirebilecekleri oturumlar yanında, güncel bilgilerin paylaşıldığı ve ayrıca her açıdan hekimlik kariyerlerine katkı sağlayacak birçok oturumu içeren bir kongre olacağına inanıyor ve 2021 yılında bir arada olabilmeyi tüm kalbimizle umut ediyoruz. Üyelerimizin yoğun talebi üzerine Kongre kurslarımız da kursların içeriğine göre sanal veya fiziksel olarak düzenlenecektir. Ayrıca yaptığınız çalışmaları sunabileceğiniz bildiri oturumları online olarak tüm katılımcılarımız tarafından izlenebilecektir. HİBRİT olarak düzenlenecek kongremizde “Fiziksel kongre tadında” bilimsel oturum sayılarıyla birlikte hem Titanic Deluxe Otel’de yerinde oturumlara katılabilecek hem de kongre merkezinde bulunamayacak katılımcılarımız online olarak programı takip edebilecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızı, Türk Toraks Derneğinin 24. Yıllık Kongresi’nde bir araya gelerek bilginin ışığında aydınlanmak ve dayanışma ile gücümüze güç katmak için buluşmaya çağırıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Şermin Börekçi
TTD 24. Kongre Sekreteri
Figen Deveci
TTD 24. Kongre Başkanı
Hasan Bayram
TTD Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org