Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi 24 EkimEki 2021 - 27 EkimEki 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye
Sağlık Bilimleri

DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Kongre Düzenleme Kurulu (KDK) olarak sizleri, uzmanlık alanımızın tek derneği olan Türk Göğüs Cerrahi Derneği (TGCD)’nin 24-27 Ekim 2021 tarihleri arasında Susesi Otel ve Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştireceği, Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bilimsel ve sosyal açıdan sizlere layık bir kongre düzenlemek amacıyla Ekim 2019 tarihinden itibaren KDK ve TGCD Yönetim Kurulu olarak el birliğiyle çalışıyoruz.

Bilindiği üzere iki yılda bir düzenlenen kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren en önemli platform. Bu nedenle kongrenin hazırlık aşamasında sizlere gönderdiğimiz anket sonuçlarını, çalışma grupları ve şube yönetimlerinin önerilerini, önceki kongrelerin geri bildirimlerini ve sizlerin bireysel görüş ve önerilerinizi dikkate almaktayız.

Bilimsel programı oluştururken, gerek sahada çalışan meslektaşlarımızın klinik pratikte kullanabilecekleri güncel bilgilere değinilmesine, gerekse akademik çalışmalar yürüten meslektaşlarımıza yönelik bilgilerin ele alınmasına dikkat etmekteyiz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster, sözlü bildiri ve seçilmiş sözlü bildiri olarak değerlendirilecektir. Sözlü bildiri sunacak olan asistan ve uzmanlar arasından belirlenecek 100 kişi bursla teşvik edilecek olup mümkün olduğunca çok sayıda sözlü bildiri oturumu yapılmasına özen gösterilecektir.

Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli ve samimi bir sosyal program da düzenlemekteyiz.

Göğüs cerrahisi alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu bilimsel şölenin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi’ne buluşmak dileği ile…

Prof. Dr. Korkut Bostancı
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Hakan Kutlay
TGCD Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org