Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 16 MartMar 2022 - 20 MartMar 2022 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Tıp

Haydi, hep birlikte UASK 2022 Kongresi’nde buluşuyoruz…
BİZİM SESİMİZ, BİZİM KONGREMİZ…
Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD)’nin Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi’ni 16-20 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya Sueno Kongre merkezinde yapacağız.

Hazırlıklar çoktan başladı. Çok güzel geri bildirimler aldığımız önceki kongrelerimiz gibi, yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımıza inanıyoruz. Şimdiden ajandamıza “16-20 Mart 2022 tarihlerinde UASK 2022'deyim” notunu düşüyoruz.

Önceki kongrelerimizi hep birlikte mutluluk ve başarı ile gerçekleştirdik. Taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılamasını umut ettiğimiz kongremiz için sadece bilimsel program hakkında değil, organizasyonla ilgili olarak da her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Akademisyenlerimiz, uzmanlarımız, asistanlarımız, endüstri temsilcilerimiz, velhasıl tüm paydaşlarımız ile tekrar mutfaktayız. Beraberce yaşayacağımız dopdolu bilgiselini ve coşkuyu beraberce hazırlayacağız.

Kongre bilimsel programımızda, kongre konularımızı belirlerken, sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duyacağı konuları esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Amacımız, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilmek ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilmek olacak. Ayrıca Alanımızda ivme nereye gidiyor, bilimin pusulasının oku ne yönü işaret ediyor birlikte gözlemleyeceğiz. Hep birlikte bilimsel açıdan “doyurucu bir kongre daha” demek istiyoruz. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Tüm dünyadan farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceğiz. Alanında uzman, tecrübeli ulusal ve uluslararası konuşmacılarla buluşacak, dinleyecek ve soracağız.

Kongremizde, akciğer sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmaları, son yayınlanan rehberleri, rehberlerin alanımıza katkılarını tartışacağız. Simülasyon merkezlerinden, olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırlayacağız. Kongre öncesi alanımıza katkıda bulunacağını düşündüğümüz, seçilmiş kurslar da olacak. Kongre otellerimiz Sueno Deluxe Hotel ve Calista Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almış olup hazırlıklarını tamamlamışlardır.

Tüm bileşenlerimiz ile Sueno Kongre Merkezinde özlenen o buluşmalardan ve dopdolu kongrelerden birini daha gerçekleştireceğiz.

16-20 Mart 2021 tarihlerinde UASK 2022’ye kongrenin sahibi olarak davetlisiniz… Organizasyon komitesi olarak saygılarımızı sunuyoruz…

M. Emin AKKOYUNLU,
UASK 2022
Kongre Başkanı

Ersin GÜNAY,
UASK 2022
Bilimsel Komite Başkanı

Elif TANRIVERDİ,
UASK 2022
Kongre Sekreteri

Erdoğan ÇETİNKAYA,
ASYOD Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org