VI. Perfüzyon Sempozyumu 05 KasımKas 2021 - 07 KasımKas 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız;

VI. Perfüzyon Sempozyumu’nu 5-7 Kasım 2021 tarihleri arasında Asteria Kremlin Palace Otel Lara, Antalya’da düzenleyeceğimizi duyurmaktan ve sizleri bu etkinliğe davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Değerli Meslektaşlarım; Ne yazık ki Dünyaca yaşamakta olduğumuz COVİD'19 pandemisinin neden olduğu zor koşullardan ve hepimizi çok üzen kayıplarımızın olduğu bir ortamdan geçmekteyiz. Son bir yıldır yaşadığımız ağır pandemi süreci meslektaşlarımızı olumsuz etkilemiştir. Önümüzdeki süreçte yeterli aşılama ile birlikte pandemi sürecinin daha yönetilebilir olacağını öngörmekteyiz.

COVİD’19 pandemi dönemine has sempozyum ve toplantı düzenleme ile ilgili gelişmeleri ve yasal prosedürü yakından takip etmekteyiz. Elbette, büyük bir engel olmaz ise yüz yüze yapacağımız bir sempozyum ilk tercihimizdir. Ancak gelişecek şartların getireceği alternatif çözümler üzerinde de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşıp, camiamız için en iyisini yapmaya çalışacağız.

Sempozyum bilimsel programını güncel perfüzyon bilgilerini, sektör bilgilerini, yenilikleri yansıtacak şekilde; sözel sunumlar, paneller ve ödüllü bildiri oturumları ile zengin, dolu dolu bir bilimsel içerik şeklinde hazırlamaktayız. Dolayısıyla normalleşme süreci dahilinde mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimine katkıda bulunacağını düşündüğümüz birçok konu başlığı ile sempozyum hazırlığımız büyük bir özveri ile devam etmektedir.

Yurt içinden ve yurt dışından, tecrübesi ve bilgisi ile bize ışık tutacak konuşmacıları toplantılarımızda görebileceksiniz.

Sempozyumumuzu her şeye rağmen, her defasında olduğu gibi bir öncekinden daha zengin, daha aktif, daha yararlı ve perfüzyonist camiasının her türlü paylaşımını yapabileceği bir aile platformu olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Geniş stand alanlarında medikal firmaların sektörel yeni ürün ve teknolojileri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Değerli meslektaşlarımız, elbette sizden aldığımız geri bildirimler sempozyumun daha ileri gidebilmesi için en önemli dayanağımızı oluşturmaktadır. Bilimsel programı güçlendirebilecek her türlü öneri ve katkılara açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hep Birlikte Daha İyiye…

Antalya’da görüşmek üzere…

Saygılarımla,

Doğanay Önal
Perfüzyonistler Derneği Başkanı
Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org