VIII. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi 28 EkimEki 2021 - 31 EkimEki 2021 Europe/IstanbulAntalya, Türkiye

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarım,

Yönetim Kurulumuz ve şahsım adına sizleri 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Regnum Carya Resort Hotel Belek, Antalya’da gerçekleştirilecek olan VIII. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

2020 yılında ortaya çıkan Covid-19 pandemisi bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de organize edilen bilimsel ve sosyal faaliyetleri kısıtladı ve engelledi. UTCD 2020 yılında organize etmeyi planladığı, ulusal ve uluslararası katılımla yapmak istediği aktiviteleri tam anlamıyla gerçekleştiremedi. 2021 Ekim ayı sonunda Hibrit olarak gerçekleştireceğimiz iki yılda bir organize ettiğimiz kongremizin hepimizin özlemle beklediğimiz sağlıklı ve güvenli günlerde bizlere, hastalarımıza ve ülkemizdeki konuyla ilgili sağlık hizmetine önemli katkı, motivasyon ve ivme sağlayacağına inanıyoruz.

Kongremizde üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konular, dünyadaki ve ülkemizde üreme endokrinolojisi, infertilite, yardımcı üreme teknikleri, insan üremesi ile ilgili genetik ve moleküler biyoloji, yeni teknik gelişmeler ile ilgili çalışmaları ile isim yapmış klinisyenler ve bilim insanları tarafından interaktif bir şekilde tartışılacaktır. Onların bilgi ve deneyimlerinden faydalanma fırsatını elde edecek katılımcılar kaliteli ve kanıta dayalı sağlık hizmetini yeni bilgilerin ve teknolojik gelişmelerin yardımı ile hastalarına sunabilmek için kendilerini yenileme fırsatı bulacaklardır. Aynı amaçla çalışan ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren derneklerin desteği, ortak projelerin geliştirilmesini sağlayacak ve ayrıca mezuniyet sonrası eğitimimizin üst düzeylere erişmesine yardımcı olacaktır. Doyurucu bir bilimsel program hazırlamanın yanında, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu şimdiden yoğun bir hazırlık dönemine girmiştir. Ancak başarılı bir organizasyonu gerçekleştirebilmemizin temel anahtarının sizlerin desteği ve katılımı ile olabileceğini de biliyoruz.

Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği (ÜTCD) adına sizleri , fiziki ve online olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtiyor, sizleri kongremizin bilimsel ve sosyal başarısına ortak olmaya bekliyoruz.

Saygılarımla,
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
Recai Pabuçcu

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar

Konum

Antalya, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı!

 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org