XVII. Tıbbi Biyoloji ve Genetik Kongresi 28 EkimEki 2021 - 31 EkimEki 2021 Europe/Istanbul

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarım,

XVII. Tıbbi Biyoloji ve Genetik Kongresi içinde bulunduğumuz, ülkemiz ve tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 Pandemisi sebebiyle, 28 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlenecektir. Uluslararası katılımla gerçekleştirilen kongremiz derneğimiz tarafından düzenlenen Tıbbi Biyoloji ve Genetik camiasının en önemli etkinliklerindendir.

Derneğimizin kuruluşundan bu yana düzenli olarak organize edilen kongremiz hem bilimsel hem sosyal açıdan doyurucu niteliklere sahip olarak sürmektedir. 1000'e yakın üyesi bulunan derneğimizin düzenlediği ulusal kongremiz, hem sunulan bildiriler hem de katılımcı sayısı bakımından sürekli artan bir grafik çizmektedir.

Kongremizde, 2020 yılında COVID-19 nedeniyle kaybettiğimiz Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyolojik Bilimler Bölümünün ve GETAM'ın kurucusu hocaların hocası Prof. Dr. Asım Cenani'yi anmak ve adını yaşatmak için ilk kez "Prof. Dr. Asım Cenani Genç Araştırmacı Ödülü" düzenlemekteyiz. Prof. Dr. Asım Cenani Genç Araştırmacı Ödülü'nün yanısıra şimdiye dek tüm kongrelerimizde yer verdiğimiz gibi 17’ inci kongremizde de camiamızın kurucu isimlerinden olan "Prof. Dr. Altan Günalp Araştırma Ödülü" de sahiplerini bulacaktır.

Uzun yıllardır sürmekte olan Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında tartışılan ve dikkat çeken konuların geniş katılımlı olarak konuşma ve tartışma imkanının olacağı kongremizde gelenekselleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını da siz değerli meslektaşlarımızla birlikte yaşayacağız.

Bu vesile ile sizleri kongremize davet etmekten onur duyar, bilimsel açıdan doyurucu bir program ile düzenlediğimiz kongremizde 28 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında buluşmayı dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Turgut Ulutin
Tıbbi Biyoloji ve Genetik Derneği ve Kongre Başkanı

Etkinlik başlangıcı Etkinlik sonu Etkinlik Sona Erdi
 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Google Takvime Aktar
 • Zaman Çizelgesi
 • Misafirler
 • Katılım
 • Mağaza
 • Hava Durumu Tahmini
 • Yorumlar

Hava durumu verileri şu anda bu konum için mevcut değil

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu Tahmini

Tarih

Hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Sonraki 24 Saat

Tarafından desteklenmektedir openweathermap.org