slot malaysiacasino online malaysia
1. Uluslararası 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi – INHSC 2022

1. Uluslararası 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi – INHSC 2022

by
258 258 people viewed this event.

Değerli meslektaşlarımız, akademisyenlerimiz, sağlık profesyonellerimiz, araştırmacılarımız ve öğrencilerimiz, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. Uluslararası / 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve şeref duymaktayız. 

Kongremizde Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimlik, Eczacılık, Hemşirelik, Ebelik, Çok Disiplinli Sağlık Bilimleri ve Sağlıkla İlgili Çok Disiplinli Bilimler ile Sağlıkla İlgili Diğer Tüm Çalışmalar’ın ele alınması amaçlanmıştır. Bu nedenle kongremiz sağlıkla ilgili olanlar başta olmak üzere tüm disiplinleri kapsayacak şekilde tam bir bilgi şöleni olarak düşünülmüş ve bu doğrultuda oturumlar planlanmıştır.

Kongremizde ilk iki gün açılış, bilimsel program ve endemik bitkiler üzerine aromaterapi workshopu, üçüncü gün de Isparta yöresine özel gül ve lavanta bahçelerine sosyal gezi programı şeklinde bir planlama yapılmıştır.

Tüm Tıp ve Sağlık Bilimleri ile ilgili konuların ele alınacağı kaliteli bir bilimsel program çerçevesinde, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve kendi deneyimlerinizi paylaşmak amacıyla 10 – 12 HAZİRAN 2022 tarihinde, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi’ndeHİBRİT (yüz yüze ve çevrimiçi) olarak düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyarız.

En iyi dileklerimizle.

Kongre Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Fuat İNCE

Kongre Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Giray KOLCU

SDÜ Tıp Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Alim KOŞAR

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-06-10 / 09:00 to
2022-06-12 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends